You are here:   Arhiva > 2014

Arhiva 2014

Minimiziraj

04. i 05.01. održano Otvoreno prvenstvo Ljubešćice na kojem je nastupalo 170 igrača


18. i 19.01. u Ljubešćici održan 2. HSTS-ov turnir na kojem je nastupalo 377 igrača iz 54 kluba iz Hrvatske.
 Leon i Janja su bili 2., dok su Leon i Hrelec Nino bili 3.

01.02.02. na HSTS-ovom turniru u Krapini Leona izvrsna 2. u kadetkinjama

15.-16.02. na međunarodnom Memorijalnom turniru Đuro Dubenik u Dugom Selu Janja i Ivona 3.

16.02. na turniru u slovenskom Čatežu Hajdin ispao u grupi

13.02. na turniru Zagrebačke županije Leona 1. u kadetkinjama i juniorkama, Patricija 2. u juniorkama i 3. u kadetkinjama, Ivona 3. u najmlađim           kadetkinjama, a Leon 3.u mlađim kadetima

23.02. na turniru u Križevcima Vesenjak s Preksavcem iz Čakovca 3. u paru 

28.02. na seniorskom Prvenstvu Hrvatske Vesenjak je izborio nakon prolaska grupe 1/6 finala a Karlo je ispao u grupi nakon jedne pobjede

09.03.  na Memorijalu Lovro Ratković u Zagrebu Karlo je ispao u 1/8 finala , a Leona i Patricija u grupi

09.03. na Kupu Stubice Hajdin 2. u veteranima

15.03. na Prvenstvu Hrvatske za Veterane u Varaždinu Hajdinu u kategoriji preko 60 ispao u 1/14, dok je Štriga D. ispao u kategoriji +40 u 1/8

15. i 16.03. u Dugom Selu na HSTS-ovom turniru naši sjajni, Leon i Janja su bili 1. u kategoriji najmlađih kadeta i najmlađih kadetkinja, dok je 
                    Leona bila 3. u kadetkinjama
 
23.03. na turnir Zagrebačke županije u Dugom Selu Leona 1. u juniorkama, Patricija 2. u kadetkinjama i juniorkama, dok je Ivona bila 2. u mlađim               kadetkinjama

30.03. na Mastersu HSTS-a u Donjem Kraljevcu 3. mjesta osvojili Leona u kadetkinjama, Leon i Janja u najmlađim kadetima i najmlađim                                 kadetkinjama

30.03.  u Dugoj Resi Hajdin solidno nastupao na turniru

30.03. završena je 2. hrvatska liga sjever za seniore. 1. ekipa u sastavu (Vesenjak, Štriga D., Ivanek i Valjak) bila je 4. dok je 2. ekipa (Hajdin, 
            Henezi, Jambrek, Golubić) bila 8.
   
11.-13.04.  na Prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje u Zagrebu ekipa u sastavu Šantek Leona, Sakač Patricija, Matijašec janja i Štriga Ivona  
                    je sjajno 2. mjesto

12.04.  na veteranskom turniru u Koprivnici Vesenjak 2. u parovima

27.04. na turniru u Oroslavlju Hajdin 3. veteranima

03.05.  na 2. pozivnim turnirima najmlađih kadeta i najmlađih kadetkinja Leon 1. u Mihovljanu, dok su u Zagrebu bile Janja 3., a Ivona 4.

03.-04.05.  na TOP 12 kadetkinja u Zagrebu, Leona 4. dok je Patricija bila 12.

09.-11.05.  na Prvenstvu Hrvatske u Varaždinu 2 medalje u parovima: senzacionalno, srebrna  u mlađim kadetkinjama Ivona i Janja, i u mlađim kadetima brončana za Leona i Nina

16.-18.05. na Zagipingu ekipno Leon Šantek i Ban Ivor 2., kao i u kadetkinjama Leona Šantel i Ana Murat

31.05.-01.06. na TOP-ovima 12 mlađih kadeta i juniorki u Osijeku i Varaždinu Nino 10. , A Leona 6.

20.06. najbolja igračica kluba napustila naš klub i otišla u Aquestil Duga Resa

20.06. na završnim ranglistama Leon 2. u najmlađima kadetima, Janja 2. a Ivona 6. u najmlađim kadetkinjama, Leona 6. u kadetkinjama itd.

27.06. na turniru u Lumini centru Vesenjak i Gabrijel Barjaktarević 1.

27.07. na turniru u Malinskoj Dražen Štriga 2. u paru, a 3. pojedinačno

22. i 23.08. na otvaranju sezone u Pagu Ivona 1. u najmlađim kadetkinjama i senzacionalno u mlađim kadetkinjama, a Leon 3. u mlađim kadetima

30. i 31.08. na 1. turniru HSTS-a u Opatiji Ivona 1. u najmlađim kadetkinjama, a Janja 2. u mlađim kadetkinjama

30.08.  na VZ pongu Gabrijel 3. u klincima, a Hajdin 1. u veteranima

07.09. Hajdin 2. u veteranima

14.09.  Hadin ispao u 1/4 finala u Dugoj Resi

19.-.21. 09. Janja nastupala  na turniru Svjetske stolnoteniske reprezentacije u Varaždinu. Bila je 3. ekipno s A reprezentacijom Hrvatske 

21.09. na turniru u Dugom Selu Dražen 1. u veteranima, a Karlo 2. juniorima, Rafael 2. u klincima, a Jasmina Klopotan 3. u najmlađim kadetkinjama

27. i 28.09.  Ivona 3. u Bjelovaru na turniru HSTS-a

11. i 12.10. na turniru u Osijeku Ivona 2. u najmlašim kadetkinjama, dok je Leon 2. u mlađima kadetima 

19.10. na Otvorenom prvenstvu Samobora Damjan 1. Janja 2 puta 2. , a Jasmina Klopotan 3.

26.10. na Međunarodnom turniru u Ljutomeru Vesenjak 3.

25.-26.10. na Memorijalnom turniru Saša Paar Leon i Ivona 3. u kadetima i najmlađim kadetkinjama

14.-16.11. na Memorijalnom turniru Mirko Abramović na kojem je nastupalo oko 550 igrača iz četri države Ivona 3. pojedinačno dok je ekipno sa Papak iz Dugog Sela 1.

22.-23.11. na Memorijalu Tova Stipančića četvrtfinala Leona u mlađim kadetima i kadetima i Ivone u najmlađim i mlađim kadetkinjama, dok je naša bivša igračica Leona Šantek sada članica Aquastila iz Duge Rese pobjednica 

30.11.  na turniru Zagrebačke županije u Jastrebarskom Rafael i Jasmina 3.

07.12. na TOP 8 Zagrebačke županije Rafael 2.

07.12. na 1. pozivnom turniru najmlađih kadetkinja Ivona pobjednica 

13. i 14.12. na TOP-ovima 12 mlađih kadeta Leon 1., a mlađih kadetkinja Ivona 3.


14.12.  na TOP-8 Zagrebačke županije Jasmina 3, a Gabrijel 7 

20.-21.12. na TOP-12 kadeta u Osijeku Leon 6.