You are here:   Rezultati > Naš turnir > 2012

3. Otvoreno prvenstvo

Minimiziraj

3. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice u stolnom tenisu

21. i 22.01.2012.

 

 

-sveukupno nastupalo 220 igrača i igračica

 

Rezultati:

 

mlađe kategorije:

-          sudjelovao 151 igrač i igračica

Najmlađi kadeti:

  1. Lovro Zovko ( Zagreb)
  2. Jakov Jakelić ( Mladost Iskon Zagreb)
  3. Ivan Bošnjak ( Velika Gorica)

    3.  Domagoj Kramarić ( Zabok)

 

Mlađi kadeti:

  1. Benjamin Podkrajac (Igea Varaždin)
  2. Alen Ognjanović (Igea Varaždin)
  3. Sebastijan Pajtak (TIS Zagreb)

    3.   Luka Mateša (Aquestil Duga Resa)

 

Kadeti-juniori:

  1. Karlo Jambor (Čakovec)
  2. Ivan Lovrek (Čakovec)
  3. Filip Panić (Čakovec)

    3.   Marko Gredelj (Star Varaždin)

 

Najmlađe kadetkinje:

  1. Leticija Lipić (MGK Drava Žavnik)
  2. Stela Marčec (MGK Drava Žabnik)
  3. Matea Gereci (MGK Drava Žabnik)

    3.   Barbara Dobrinić (Aquestil Duga Resa)

 

Mlađe kadetkinje:

  1. Ana Murat (Brckovljani)
  2. Kristina Talić (Bjelovar)
  3. Leona Šantek (Ljubešćica)

    3.   Gabrijela Bađun (Varaždin)

 

Kadetkinje-juniorke:

  1. Martina Jukić (MGK Drava Žabnik)
  2. Mihaela Brodar (Varaždin)
  3. Ema Malešević (Bjelovar)

    3.   Marta Cividini (Mihovljan)

 

 

 Parovi – mlađe kategorije:

  1. Damjan Matijašec, Marko Lovrek (Ljubešćica, Čakovec)
  2. Leona Šantek, Ana Murat (Ljubešćica, Brckovljani)
  3. Leon Šantek, Lovro Zovko (Ljubešćica, Zagreb)

    3.   Gabrijela Bađun, Lana Premuž (Varaždin)

 

Parovi – starije  kategorije:

  1. Karlo Jambor, Ivan Lovrek (Čakovec)
  2. Martina Jukić, Martina Marčec (MGK Drava Žabnik)
  3. Filip Panić, Mašan Sredanović (Čakovec)

    3.   Sebastijan Pajtak, Matej Lacković (TIS Zagreb)

 

 

Seniorske i veteranske kategorije

-          sudjelovalo 69 igrača

 

 

Seniori:

  1. Matija Barić (Iega Varaždin)
  2. Danijel Lončar (Podravka Koprivnica)
  3. Nino Bujan (Mihovljan)

    3.   Igor Vesenjak (Ljubešćica)

 

 

 

Veterani (40-50 godina):

 

  1. Žarko Valentić( Trans Agram Zagreb)
  2. Dražen Matoničkin (Pitomača)
  3. Miroslav Ivanek (Ljubešćica)

    3.   Anđelko Liber (Sračinec)

 

 

Veterani (50-60 godina):

  

1.      Mladen Grantverger (Knežijanac Zagreb)

2.      Vladimir Žagar (Aquestil Duga Resa)

3.      Petar Mačešić (Aquestil Duga Resa)

3.   Božo Križanec (Sračinec)

 

Veterani (preko 60  godina):

  

1.      Dragan Rakić (Mladost Zagreb)

2.      Tomislav Brnčić (Strmac Nova Gradiška)

3.      Srećko Žigman (Mladost Zagreb)

3.   Zvonko Borošak (Zagreb)

 

 

Parovi:

  

1.      Matija Barić, Nino Bujan (Igea, Mihovljan)

2.      Danijel Lončar, Matija Stojanović (Podravka Koprivnica)

3.      Karlo Štriga, Miroslav Ivanek (Ljubešćica)

3.   Petar Mačešić, Vladimir Žagar (Aquestil Duga Resa)