You are here:   Rezultati > Naš turnir > 2013

Naš turnir 2013

Minimiziraj


4. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice u stolnom tenisu

Mlađe kategorije  

Ukupno sudjelovala  123 igrača i igračic
 

                                                                                   REZULTATI

Klinci:

1.

Petek  Borna

TIS Zagreb

2.

Babić Andrej

Dugo Selo

3.

Vincek Simon

MGK Drava Žabnik

3.

Martinec Hrvoje

Toplice

 

Najmlađi kadeti:

1.

Zovko Lovro

Zagreb

2.

Šantek  Leon

Ljubešćica

3.

Borovnjak Filip

Zagreb

3.

Golubić Filip

Samobor

 

Mlađi kadeti:

1.

Frelih Aljaž

Mengeš

2.

Franjčec Karlo

Zabok

3.

Topić Petar

Mengeš

3.

Rutar Bor

Mengeš

 

Kadeti-juniori:

1.

Golob Fran

IGEA

2.

Hrelec Matija

IGEA

3.

Štriga Karlo

STARR

3.

Vidaček Marko

IGEA

 

Klinceze:

1.

Štriga Ivona

Ljubešćica

2.

Koretić Gaja

Mengeš

3.

Sitar Lucija

MGK Drava Žabnik

3.

Ban Rea

Bjelovar

 

Najmlađe kadetkinje:

1.

Marčec Stela

MGK Drava Žabnik

2.

Matijašec Janja

Ljubešćica

3.

Kobetić Vita

Mengeš

3.

Kobetić Tara

Mengeš

 

 

Mlađe kadetkinje:

1.

Šantek Leona

Ljubešćica

2.

Šeb Jana

Zabok

3.

Grgić Ivana

Bjelovar

3.

Dobrinić Barbara

Aquaestil

 

Kadetkinje-juniorke

1.

Malešević  Ema

Bjelovar

2.

Murat Ana

Dugo Selo

3.

Talić Kristina

Bjelovar

3.

Bađun Gabrijela

Varaždin

 

Najmlađi kadeti i kadetkinje  utješno

1.

Pogračić Matija

Sračinec

2.

Krobot Danijel

Sračinec

3.

Varga Inga

Bjelovar

3.

Malešević Inga

Bjelovar

 

Mlađi kadeti  i kadetkinje  utješno:

1.

Golubić Kristijan

Samobor

2.

Gloc Antonio

Mladost Petrinja

3.

Agapito Nina

Mengeš

3.

Gereci  Matea

MGK Drava Žabnik

 

Juniori i juniorke  utješno:

1.

Matić Tvrtko

Zagreb

2.

Sakač Patricija

Ljubešćica

3.

Golubić Danijela

Ljubešćica

3.

Augustinović Gabrijel

Bjelovar

 

Parovi–mlađi:

1.

Borovnjak Filip, Zovko Lovro

Zagreb

2.

Šantek Leon, Hrelec Nino

Ljubešćica,IGEA

3.

Franjčec  Karlo, Tuđa Ivan

Zabok

3.

Štriga Ivona,  Matijašec Janja

Ljubešćica

 

Parovi –stariji:

1.

Frelih Aljaž, Erjavec Nec

Mengeš

2.

Vidaček Marko, Banfić Dario

IGEA

3.

Hrelec Matija,  Golob Fran

IGEA

3.

Štriga Karlo, Gredelj Marko

STARR





Seniorska i veteranske kategorije

 

Ukupno sudjelovalo 75 igrača.

                                                         REZULTATI:

Seniori:

1.

Lončar Danijel

Podravka Koprivnica

2.

Horvat Nikola

Igea Varaždin

3.

Grantverger Viktor

Zagreb

3.

Vesenjak Igor

Ljubešćica

 

Mlađi veterani:

1.

Ozvačić Damir

Zagreb

2.

Kavur Radovan

Zagreb

3.

Milković Zvonko

Zagreb

3.

Zrinski Anđelko

Stubaki

 

Stariji veterani:

1.

Grantvenger Mladen

Zagreb

2.

Coha Miroslav

Stubaki

3.

Pospi š Zlatko

Zagreb

3.

Križanec Božo

Sračinec

 

Najstariji veterani:

1.

Legin Vinko

Kotoriba

2.

Domjan Nikica

Zagreb

3.

Eskulić Stanko

Zagreb

3.

Brnčić Tomislav

Strmac N.Gradiška

 

Utješno do 50

1.

Vukić Igor

Zagreb

2.

Sukačić Damir

Zagreb

3.

Murat Željko

Dugo Selo

3.

Henezi Dario

Ljubešćica

 

Utješno +50:

1.

Petrović Hrvoje

Zagreb

2.

Kujundžić Kemil

Zagreb

3.

Stojanovski Mirko

Križevci

3.

Hermanović Mladen

Križevci

 

Parovi –do 50 godina:

1.

Ozvačić Damir, Klarić Dominik

Zagreb

2.

Ivanek Miroslav, Štriga Karlo

Ljubešćica

3.

Coha Miroslav,Ajdarpašić  Siniša

Stubaki, Starr Varaždin

3.

Barić Matija, Horvat Nikola

Igea Varaždin

 

Parovi –iznad 50 godina :

1.

Eskulić Stanko, Domjan Nikica

Zagreb

2.

Hajdin Vlatko , Križanec Božo

Ljubešćica, Sračinec

3.

Dolenec Željko, Legin Vinko

Kotoriba

3.

Borošak Zvonko , Odorčić Željko

Zagreb