You are here:   Rezultati > Naš turnir > 2014

Naš turnir 2014

Minimiziraj

5. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice u stolnom tenisu

Mlađe kategorije

REZULTATI

Ukupno sudjelovala  90 igrača i igračica


Najmlađi kadeti

1.

Milak Leon

MGK Drava Žabnik

2.

Dragun Luka

Dugo Selo

3.

Golubić Filip

Samobor

4.

Znika Petar

Samobor


Mlađi kadeti:

1.

Šantek Leon

Ljubešćica

2.

Zovko Lovro

Zagreb

3.

Škoda Stjepan

KOS Kortoriba

4.

Bogović Nikola

Malinska


Juniori:

1.

Štriga Karlo

Starr Varaždin

2.

Jambor Karlo

Čakovec

3.

Mateša Luka

Aquastil Duga Resa

4.

Matić Tvrtko

Zagreb


Najmlađe kadetkinje:

1.

Ilić Zara

Samobor

2.

Dankoć Lucija

Moščenica

3.

Matijašec Janja

Ljubešćica

4.

Štriga Ivona

Ljubešćica



Mlađe kadetkinje:

1.

Marčec Stela

MGK Drava Žabnik

2.

Bešenić Matea

MGK Drava Žabnik

3.

Gereci Matea

MGK Drava Žabnik

4.

Lukša Nika

KOS Kotoriba


Juniorke:

1.

Šantek Leona

Ljubešćica

2.

Murat Ana

Dugo Selo

3.

Malešević  Ema

Bjelovar

4.

Horvat Anamarija

Bjelovar


Mlađi kadeti-kadetkinje   utješno

1.

Marčec Sara

MGK Drava Žabnik

2.

Smolčić Tijan

Velika Gorica

3.

Pongračić Matija

Sračinec

4.

Kruhoberec Tin

Starr Varaždin


Juniori i juniorke  utješno:

1.

Sakač Patricija

Ljubešćica

2.

Golubić Kristijan

Samobor

3.

Čukulic David

KOS Kotoriba

4.

Ilić Grigor

Samobor


Parovi–mlađi kadeti-mlađe kadetkinje:

1.

Šantek Leon, Zovko Lovro

Ljubešćica, Zagreb

2.

Škoda Stjepan, Hrelec Nino

KOS Kotoriba,Ljubešćica

3.

Marčec Stela, Gereci Matea

MGK Drava Žabnik

3.

Štriga Ivona,  Matijašec Janja

Ljubešćica


Parovi –juniori-juniorke:

1.

Štriga Karlo, Matić Tvrtko

Ljuebšćica, Zagreb

2.

Jambor Karlo, Panić Filip

Čakovec

3.

Mateša Luka, Mateša Karlo

Aquqastil Duga Resa

3.

Šantek Leona, Murat Ana

Ljubešćica, Dugo Selo



Seniorska i veteranske kategorije

Ukupno sudjelovalo 80 igrača.

Seniori:

1.

Hrelec Matija

GSTK  Zagreb

2.

Preksavec Boris

Putjane Čakovec

3.

Ajdarpašić Siniša

Putjane Čakovec

3.

Vidaček Marko

Igea Varaždin


Mlađi veterani:

1.

Belaj Damir

Sračinec

2.

Rožman Damir

Graviola Zagreb

3.

Zrinski Anđelko

Stubaki

3.

Pongrac Davorin

Zagrebi


Stariji veterani:

1.

Grantvenger Mladen

Zagreb

2.

Mačešić Petar

Duga Resa

3.

Coha Miroslav

Zabok

3.

Prikratki Damir

Sračinec


Najstariji veterani:

1.

Domjan Nikica

Zagreb

2.

Hajdin Vlatko

Ljubešćica

3.

Odorčić Željko

Zagreb

3.

Rušnov Zlatko

Zagreb


Utješno -seniori

1.

Valjak Danijel

Ljubešćica

2.

Žardin Toni

Podravka Koprivnica

3.

Mikac Goran

Varaždin

3.

Kraljić Dario

Starr Varaždin

Utješno –mlađi veterani

1.

Henezi Dario

Ljubešćica

2.

Međeral Damir

Križevci

3.

Koprolčec Dario

Zagorec Krapina

3.

Matoničkin Dražen

Koprivnica

Utješno –stariji veterani

1.

Stojanovski Mirko

Križevci

2.

Vrančić Ivica

Zabok

3.

Borošak Zvonko

Zagreb

3.

Marić Branko

Ljuebšćica



Parovi –mlađi:

1.

Matić Tvrtko, Nemec Vjekoslav

Zagreb

2.

Vidaček Marko, Hrelec Matija

Igea Varaždin, Zagreb

3.

Vrančić Luka, Gredelj Marko

Zabok, Varaždin

3.

Grantverger Viktor, Rožman Damir

Graviola Zagreb

 

Parovi –stariji:

1.

Belaj Damir, Prikratki Damir

Sračinec

2.

Borošak Zvonko, Odorčić Željko

Zagreb

3.

Hajdin Vlatko, Križenec Božidar

Ljubešćica, Sračinec

3.

Coha Miroslav, Rušnov Zlatko

Zabok, Zagreb