You are here:   Rezultati > Naš turnir > 2015

Enter Title

Minimiziraj

6. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice u stolnom tenisu

Mlađe kategorije

REZULTATI

Ukupno sudjelovalo  86 igrača i igračica

Klinci:

1.

Papak Andrej

Dugo  Selo

2.

Barjaktarević Rafael

Ljubešćica

3.

Ozimec Matija

MGK Drava Žabnik

3.

Milak Vito

MGK Drava Žabnik


Najmlađi kadeti

1.

Zlatkov Luka

Dugo Selo

2.

Vincek Simon

MGK Drava Žabnik

3.

Wagner Fran

Varaždin

3.

Martinec Hrvoje

Zabok


Mlađi kadeti:

1.

Šantek Leon

Ljubešćica

2.

Zovko Lovro

Zagreb

3.

Golubić Filip

Samobor

3.

Znika Petar  

Samobor


Juniori:

1.

Štriga Karlo

Starr Varaždin

2.

Kraljić Dario

Starr Varaždin  

3.

Matijašec Damjan

Ljubešćica

3.

Zovko Tomislav

Zagreb


Najmlađe kadetkinje:

1.

Sitar Lucija

MGK Drava Žabnik

2.

Štriga Ivona

Ljubešćica

3.

Marčec Sara

MGK Drava Žabnik

3.

Solar Sara

Varaždin



Mlađe kadetkinje:

1.

Matijašec Janja

Ljubešćica

2.

Bešenić Matea

MGK Drava Žabnik

3.

Kovaček Tena

Varaždin

3.

Dolenec Mateja

Bjelovar



Juniorke:

1.

Grgić Ivana

Bjelovar

2.

Dobrinić Barbara

Aquqastil Duga Resa

3.

Stepinac Ana

Aquqastil Duga Resa

3.

Polanec Ema

Mihovljan


Najmlađi kadeti-kadetkinje   utješno

1.

Sahor Sven

Dugo Selo

2.

Ščuric Filip

Bjelovar

3.

Hrman Doroteja  

Varaždin

3.

Toplek Denis

Mihovljan


Mlađi kadeti-kadetkinje   utješno

1.

Toplek Dominik

Mihovljan

2.

Krobot Danijel

Sračinec

3.

Šmic Dorijan

Sračinec

3.

Bursić Filip  

Aquaestil Duga Resa


Juniori i juniorke  utješno:

1.

Puljko Hrvoje

Zagorec Krapina

2.

Šagi Bruno

MGK Drava Žabnik

3.

Vibovec Mirna

Mihovljan

3.

Krkalo Lora

Zagorec Krapina


Parovi–mlađe kategorije:

1.

Milak Leon, Maslić Timi

MGK Drava Žabnik

2.

Ščuric Filip, Varga Inga

Bjelovar

3.

Marčec Sara, Sitar Lucija

MGK Drava Žabnik

3.

Martinec Hrvoje, Zlatkov Luka

Zabok, Dugo Selo


Parovi –starije kategorije:

1.

Štriga Karlo, Šantek Leon

Ljubešćica, Starr

2.

Matijašec Damjan, Kraljić Dario

Ljubešćica, Starr

3.

Mateša Luka, Mateša Karlo

Aquqastil Duga Resa

3.

Zovko Tomislav, Zovko Lovro

Zagreb


Seniorska i veteranske kategorije

Ukupno sudjelovao 61 igrač

Seniori:

1.

Preksavec Boris

Putjane  

2.

Barić Matija

Igea Željezničar

3.

Bujan Nino

Mihovljan

3.

Murat Matej

Dugo Selo


Mlađi veterani + 40:

1.

Pongrac Davorin

Zagreb

2.

Belaj Damir

Varaždin

3.

Prstec Damir

Duga Resa

3.

Kašić Nikola

Zagreb


Stariji veterani + 50:

1.

Mačešić Petar

Duga Resa

2.

Križanec Božo

Sračinec

3.

Žagar Vlado

Zagreb

3.

Komerlin Tomislav

Zagreb


Utješno -seniori

1.

Dolovčak Igor

Zagorec Krapina

2.

Magdalenič Miroslav  

Zagorec Krapina

3.

Matijašec Damjan

Ljubešćica

3.

Zovko Lovro  

Zagreb

Utješno – veterani

1.

Borošak Zvonko 

Zagreb

2.

Čok Leon

Zagreb

3.

Androšević Zdenko

Zagreb

3.

Puljko Krešimir  

Zagorec Krapina

Parovi –mlađi:

1.

Bujan Nino, Preksavec Boris

Mihovljan, Putjane

2.

Barić Matija, Vesenjak Igor

Igea, Ljubešćica

3.

Murat  Matej, Goja Antonio

Dugo Selo, Zadar

3.

Štriga Karlo, Rožman Damir

Ljubešćica, Zagreb

 

Parovi –stariji:

1.

Prstec Damir, Mačešić Perica

Duga Resa

2.

Belaj Damir, Kašić Nikola

Varaždin, Zagreb

3.

Henezi Dario, Vrtar Franjo

Ljubešćica, Novi Marof

3.

Žagar Vlado, Komerlin Tomislav

Zagreb