You are here:   Rezultati > Pojedinačno > 2010

Pojedinačni turniri 2010.

Minimiziraj


30.-31. 01.  1. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice

Limači: 1. Šantek Leon, 2. Vrtar Luka, 3. Matijašec Janja
Najmlađi kadeti:1. Matijašec Damjan,  3. Purgar Martin
Mlađi kadeti: 1. Štriga Karlo, 2. Mlinarić Dominik, 3. Ivanušec Jurica
Najmlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona, 2. Španić Stela, 3. Sakač Iva
Mlađe kadetkinje: 1. Dvorski Andreja, 2. Golubić Danijela, 3. Horvatić Sara
Seniori: 1. Marelja Franjo Josip
Veterani: 4. Ivanek Miroslav

13.-14.02. Otvoreno prvenstvo Dugog Sela

- ukupno 10  naših igrača
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/8

 03.-04.04.  Kvalifikacije za prvenstvo Hrvatske-Ljubešćica

Mlađi kadeti: 3. Štriga Karlo

03.04. Veteransko prvenstvo Hrvatske-Koprivnica

40-50 godina: Ivanek Miroslav- 1/16
50-60 godina: Hajdin Vlatko – grupa

25.04. Otvoreno prvenstvo Oroslavlja

do 40 godina: Štriga Dražen-1/8, Vrtar Franjo-1/8, Henezi Dario-grupa
40-50 godina:Ivanek Miroslav – 1/8
50+: Hajdin Vlatko – 1/8
Parovi: 3. Štriga D., Ivanek

22.-23.05. Međunarodno otvoreno prvenstvo Zagreba-ZAGIPING

- ukupno 23 naša igrača i igračice (prolaz grupe ili ispadanje u grupi)

05.-06. 06. TOP 12 kadeta - Ljubešćica

Kadeti: 5. Marelja Franjo Josip

12.06. Otvoreno prvenstvo Rijeke

Mlađi kadeti: Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-grupa
Najmlađi kadeti: Šantek Leon-grupa

28.-29.08. 1. kvalifikacijki turnir regije - Ljubešćica

Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/4
Seniori: 1. Coha Miroslav, 4. Vrtar Franjo, Ivanek Miroslav, Jambrek Renato – 1/4

 04.-05.09.  1. Otvoreno prvenstvo Paga

Najmlađi kadeti: Matijaše Damjan-1/8, Šantek Leon-grupa
Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/4, Matijašec Damjan-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona- 1/4
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona- 1/8

11.09. Memorijal Barba Tomo Amižić - Zadar

Najmlađi kadeti: Matijašec Damjan, Šantek Leon-grupa
Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/8
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4

 25.-26.09.  Otvoreno prvenstvo Bjelovara

Najmlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/8, Šantek Leon-1/16
Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/8
Kadeti: Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/8
Mlađe kadetkinje:Šantek Leon-grupa

02.10.  Otvoreno prvenstvo Samobora

Najmlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona
Kadetkinje: 4. Dvorski Andreja
Najmlađi kadeti: 3. Matijašec Damjan
Mlađi kadeti: 4.Štriga Karlo

16.-17.10. Memorijal Matija Gregić – Osijek

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/8
Mlađi kadeti: Štriga Karlo – 1/4
Kadeti:
Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona –1/4

17.10. Veteranski turnir - Zabok

40-50 godina: Ivanek Miroslav-1/8
50-60 godina: Hajdin Vlatko – 1/8

23.10. Otvorni turnir regije za seniore – Varaždin

Seniori: 3. Štriga Dražen, 8. Ivanek Miroslav 13. Hajdin Vlatko

06.11.  Prvenstvo Hrvatske za veterane - Koprivnica

40-50 godina: Ivanek Miroslav-1/8
50-60 godina: Hajdin Vlatko-1/8

06.11. 1. otvoreni turnir najmlađih kadeta - Osijek

Najmlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/8

06.11. 1. Otvoreni turnir Hrvatske za najmlađe kadetkinje - Ljubešćica

Najmlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona, Matijašec Janja-grupa

17.-19.11.  Memorijal Mirko Abramović – Varaždin

- nastupalo 15 naših članova

Najmlađi kadeti: Matijašec Damjan- 1/32, Šantek Leon-1/64
Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/64
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4
Najmlađe kadetkinje-ekipno: 3. Ljubešćica

- ostali ispali u grupi

26.11.  Veteranski turnir u Bjelovaru

50-60 godina: 1. Hajdin Vlatko

05.12.  Memorijal Saša Paar - Zagreb

Najmlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona, Matijašec Janja – grupa
Najmlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/8, Šantek Leon-1/16
Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/16

11.12.    Pozivni turnir za najmlađe kadetkinje – Jadranovo i Kaštelir

Najmlađe kadetkinje: 7. Šantek Leona
Najmlađi kadeti: 9. Matijašec Damjan