You are here:   Rezultati > Pojedinačno > 2011

Pojedinačno 2011

Minimiziraj

 

08.01.  Otvoreni turnir 2. grupe mlađih kadeta i mlađih kadetkinja-Varaždin

Mlađi kadeti: 6. Štriga Karlo
Mlađe kadetkinje: 7. Šantek Leona

29.-30.01. 2. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice

Mlađi kadeti: 3. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona

05.02.    2. Otvoreni turnir najmlađih kadeta i kadetkinja-Rugvica

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/8 , Matijašec Damjan-1/8
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/8, Matijašec Janja-grupa

 19.-20.02. 34. Memorijal Đuro Dubenik-Dugo Selo

Najmlađi kadeti: MatijašecDamjan-1/8, Šantek Leon-1/16, Ivanek Stjepan-grupa
Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/8, Purgar Martin-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/8
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/16, Dvorski Andreja-grupa, Golubić Danijela-grupa

27.-28.02. 41. kup Stubice- Gornja Stubica

Mlađi kadeti: 1.Štriga Karlo, Šantek Leon-1/4
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona
Veterani +50: 2. Hajdin Vlatko

05.03.    28. kup grada Rijeke

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/8, Matijašec Damjan-1/16
Mlađi kadeti: 3. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4

13.03. Veteranski turnir-Virovitica

do 40 godina: Štriga Dražen-1/4, Henezi Dario-grupa
40-50: Ivanek Miroslav-1/8
+50: 3. Hajdin Vlatko

20.03. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Velika Gorica

Klinci: 1. Šantek Leon
Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Mlađi kadeti: Štriga Karlo-1/4
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Najmlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona

27.03. Veteranski turnir-Križevci

do 40: Štriga Dražen-1/4, Henezi Dario-grupa
40-50: Ivanek Miroslav i Golubić Božo-grupa

02.04. 3. otvoreni turnir najmlađih kadeta i kadetkinja-Višnjan i Opatija

Najmlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/4, Šantek Leon-1/8
Najmlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona

09.04. Kvalifikacije za državno prvenstvo za mlađe kadete i kadetkinje-Ljubešćica

Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona
Ekipno mlađi kadeti: 3. Ljubešćica

10.04. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Samobor

Klinci: 1. Šantek Leon, Ivanek Stjepan-grupa, Horvatić Adam-grupa
Mlađi kadeti: 2. Štriga Karlo
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona, Horvatić Sara-grupa
Kadetkinje: 3. Šantek Leona

16.04. 1. Otvoreni dani stolnog tenisa-Varaždin

- preko 20 naših igrača

Najmlađi kadeti: 1. Šantek Leon, 2. Horvatić Adam
Kadeti: 1. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja, 2. Štriga Laura
Kadetkinje: 1. Šantek Leona, 2. Golubić Danijela, 3. Dvorski Andreja

 17.04. Veteranski turnir-Oroslavlje

do 40 godina: Štriga Dražen-1/8, Henezi Dario-grupa
40-50: Ivanek Miroslav-1/4
+50: Hajdin Vlatko-grupa

29.04.-01.05. Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadetske i juniorske kategorije-Ljubešćica

Mlađi kadeti: Štriga Karlo-grupa, Šantek Leon-grupa
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-grupa
Mlađi kadeti-parovi: Štriga Karlo, Nagy Tomislav-1/4
Mlađe kadetkinje-parovi: Šantek Leona, Pršurić Mateja-1/4

 07.05. 2. pozivni turnir najmlađih kadetkinja-Ljubešćica i Osijek

Najmlađe kadetkinje: 2.Šantek Leona
Najmlađi kadeti: 7. Matijašec Damjan

13.-15.05. 58. Međunarodno prvenstvo Zagreba-ZAGIPING

20-ak naših igrača s nekoliko prolaza grupe

 14.05. Memorijal Gustav Kah-Koprivnica

+50: 3. Hajdin Vlatko

21.-22.05.  TOP 12 mlađih kadeta Hrvatske-Varaždin

Mlađi kadeti: 8. Štriga Karlo

04.-05.06.  TOP 8 Zagrebačke županije- Sveta Nedjelja

Klinci: 1. Šantek Leon
Mlađi kadeti: 3. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona
Kadetkinje:
3. Šantek Leona

 23.07. Turnir plaža-Crikvenica

Kadeti i kadetkinje: 1. Štriga Karlo, 2. Šantek Leona, 4. Šantek Leon
Seniori: Štriga Dražen-1/8

24.07.    Otvoreno prvenstvo Malinske

Kadeti: Štriga Karlo-1/4, Šantek Leon-1/4
Kadetkinje: 2. Šantek Leona
Seniori: Štriga Dražen-1/8

26.08.-28.08.  3. Kup grada Paga

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4, HorvatićAdam –grupa
Mlađi kadeti: Šantek Leon-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Juniori:Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje: Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona
Kadetkinje: Šantek Leona i Horvatić Sara-grupa
Ekipno najmlađi kadeti: 2. Ljubešćica(Šantek Leon, Horvatić Adam)
Ekipno mlađe kadetkinje: 1. Ljubešćica(Šantek Leona, Murat Ana)

03.09. Otvoreno prvenstvo Krapine

Najmlađi kadeti i kadetkinje: 2. Šantek Leona, 3. Šantek Leon
Kadeti: 3. Štriga Karlo
+50: 4. Hajdin Vlatko

10.09.    8. Memorijal barba Tomo Amižić-Zadar

Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona

24.-25.09.  3. Kup grada Bjelovara

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Mlađi kadeti: Šantek Leon, Matijašec Damjan, Purgar Martin-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-1/4
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja-grupa
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4

01.-02.10. 1. Otvoreni turnir HSTS-a – Zagreb

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/16, Šantek Leon-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4
Kadetkinje: Šantek Leona 1/16

01.10.  Otvoreno prvenstvo Samobora

Najmlađe kadetkinje: 3. Matijašec Janja, Štriga Laura-grupa
Kadetkinje: 3. Dvorski Andreja, Golubić Danijela-grupa

09.10. Otvoreno prvenstvo Zagrebačke županije-Zagreb

Klinci: 3. Šantek Leon
Kadeti: 2. Štriga Karlo
Juniori: 2. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 4. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona
Kadetkinje: 2. Šantek Leona

15.-16.10. 14. Memorijal Matija Gregić-Osijek

Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon
Mlađi kadeti: Šantek Leon-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona
Kadetkinje: Šantek Leona-1/8

16.10. Veteranski turnir-Zabok

do 40: Henezi Dario-grupa
40-50: Ivanek Miroslav-1/4
+50: Hajdin Vlatko-1/4

23.10. Otvoreno prvenstvo Zagrebačke županije-Samobor

Klinci: 1. Šantek Leon
Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon
Mlađi kadeti: 3. Matijašec Damjan
Kadeti: 4- Štriga Karlo
Juniori: 4. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 2. Matijašec janja, Štriga Laura i Štriga Ivona-grupa
Mlađe kadetkinje: 1. Sakač Patricija
Kadetkinje: 1. Šantek Leona
Juniorke: 3. Šantek Leona

06.11. Otvoreno prvenstvo Zagrebačke županije-Jastrebarsko

Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon
Kadeti: 3. Štriga Karlo
Juniori: 3. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 3. Štriga Laura, Štriga Ivona-grupa
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona, 3. Sakač Patricija
Kadetkinje: 2. Šantek Leona

12.11.  Veteransko prvenstvo Hrvatske-Koprivnica

40-50: 3. Ivanek Miroslav
50-60: Hajdin Vlatko-1/4

18.11. 19. Memorijal Antun Tova Stipančić-Zagreb

Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/16
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4

 19.-20.11. 7. Memorijal Mirko Abramović-Varaždin

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/16, Horvatić Adam-grupa
Mlađi kadeti: Šantek Leon, Matijašec Damjan-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-1/16, Matijašec Damjan-grupa
Juniori: Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona, Štriga Laura,Štriga Tea-grupa
Mlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona, Sakač Patricija-1/32
Kadetkinje: Šantek Leona 1/32, Dvorski Andreja, Golubić Danijela, Horvatić Sara-grupa

26.11. 1. pozivni turnir najmlađih kadeta-Višnjan

Najmlađi kadeti: 8. Šantek Leon

27.11. Memorijal Gustav Penda-Bjelovar

Seniori: 2. Štriga Dražen, 3. Vesenjak Igor
40-50: 2. Ivanek Miroslav
+50: 3. Hajdin Vlatko
Parovi: 2
. Štriga Dražen, Vesenjak Igor

04.12. 13. Memorijal Saša Paar-Zagreb

Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-grupa

10. i 11. 12.  TOP  12 mlađih kadetkinja-Ljubešćica

Mlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona