You are here:   Rezultati > Pojedinačno > 2012

Pojedinačno 2012

Minimiziraj

 

14. i 15.01. Trofej Reno Vinek – 2. otvoreni turnir HSTS-a – Zagreb

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16, Matijašec Damjan-grupa
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Juniori: Štriga Karlo-grupa
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-grupa
Kadetkinje: Šantek Leona-grupa

 21. i 22.01. 3. otvoreno prvenstvo Ljubešćice

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4, Horvatić Adam-grupa
Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/4
Kadeti:Štriga Karlo- 1/4
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4, Štriga Laura, Žugec Nives-grupa
Mlađe kadetkinje:3. Šantek Leona, Sakač Patricija, Žugec Sandra-grupa
Kadetkinje:Golubić Danijela, Dvorski Andreja, Horvatić Sara-grupa
Parovi kadeti-kadetkinje:1. Matijašec, Lovrek, 2. Šantek Leona,Murat 3. Šantek Leon, Zovko
Seniori:
3. Vesenjak Igor, Štriga Dražen-1/4, Jambrek Renato, Štriga Karlo-1/8, Henezi Dario-grupa
Veterani 40-50:3. Ivanek Miroslav, Golubić Božo, Horga Dragan-grupa
Veterani 50-60:Hajdin Vlatko-grupa
Parovi-seniori:3. Ivanek Miroslav, Štriga Karlo, Vesenjak, Štriga D.-1/4, Hajdin, Jambrek-1/8

28. i 29.01. Trofej Reno Vinek – 3. otvoreni turnir HSTS-a – Zagreb

Najmlađi kadeti:Šantek Leon-1/4
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16, Matijašec Damjan-1/16
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona-grupa
Mlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona, Sakač Patricija-grupa
Kadetkinje: Šantek Leona-1/16

 05.02. TOP 8 Zagrebačke županije-Samobor

Klinci: 2. Šantek Leon
Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Kadeti: 3. Štriga Karlo
Juniori: 3. Štriga Karlo
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona, 4. Sakač Patricija
Kadetkinje: 2. Šantek Leona

18. i 19.02.  Trofej Reno Vinek – 4. otvoreni turnir HSTS-a – Zagreb

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16, Matijašec Damjan-1/32
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Seniori: Ivanek Miroslav-grupa
Mlađe kadetkinje: 2.Šantek Leona, Sakač Patricija-1/8
Kadetkinje: Šantek Leona-1/8

26.02. Otvoreno prvenstvo Stubice

Seniori: 1. Vesenjak Igor, Štriga Dražen-1/4
Veterani +50: 3. Hajdin Vlatko

03.03. Prvenstvo Hrvatske za seniore-Zagreb

Seniori: Vesenjak Igor-grupa

04.03.    29. Kup grada Rijeke

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Kadeti: Štriga Karlo-1/4
Najmlađe kadetkinje: Štriga Ivona-grupa
Mlađe kadetkinje: 2.Šantek Leona, Sakač Patricija-1/4

04.03. Veteranski turnir-Čatež (Slovenija)

Veterani +50: Hajdin Vlatko - grupa

17.03 i 18.03. 35. Memorijal Đuro Dubenik-Dugo Selo

Najmlađi kadeti:Šantek Leon-1/16
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/32, Matijašec Damjan-1/32
Kadeti: Štriga Karlo-1/4
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/8, Štriga Ivona, Štriga Laura-grupa
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-1/16, Žugec Sandra-grupa
Kadetkinje: Golubić Danijela, Dvorski Andreja, Horvatić Sara-grupa

18.03. Otvoreno prvenstvo Križevaca za seniore i veterane

Seniori: Vesenjak Igor-1/4, Henezi Dario-grupa
Veterani +50: 3. Hajdin Vlatko

25.03. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Samobor

Klinci: 1. Šantek Leon
Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Kadeti: 1. Štriga Karlo
Juniori: 3. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 4. Štriga Ivona, Štriga Laura-grupa
Mlađe kadetkinje: 1. Sakač Patricija
Kadetkinje: Sakač Patricija-grupa

31.03.  Kvalifikacije za prvenstvo Hrvatske za mlađe kadetkinje i kadetkinje-Žabnik 

Mlađe kadetkinje: 1. Sakač Patricija, Matijašec Janja-grupa
Kadetkinje: 2. Šantek Leona,3.Sakač Patricija
Ekipno mlađe kadetkinje: 2. Ljubešćica(Šantek Leona, Sakač Patricija, Matijašec Janja)

01.04. Kvalifikacije za prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete-Varaždin 

Mlađi kadeti: 3. Matijašec Damjan, Šantek Leon-grupa

01.04. Memorijal Gospodnetić-Zagreb

Veterani +50: 3. Hajdin Vlatko

 14.-15.04. Masters(16 najboljih)-Malinska

Najmlađi kadeti: 2. Šantek Leon
Kadeti: Štriga Karlo-1/4
Najmlađe kadetkinje: Štriga Ivona -grupa
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4
Kadetkinje: Šantek Leona-grupa

 20.-22.04. Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje-Osijek

Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Kadetkinje: Šantek Leona -grupa
Parovi-kadeti: Štriga Karlo, Nagy Tomislav-1/4
Parovi-kadetkinje: Šantek Leona, Murat Ana-1/8

22.04. Memorijal Žarko Dolinar-Zagreb

Veterani +50: Hajdin Vlatko-grupa
Parovi: 3. Hajdin Vlatko, Križanec Božo

 29.04. Otvoreno prvenstvo Zagrebačke županije-V.Gorica

Kadeti: Štriga Karlo-1/4
Juniori: Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje: 3. Matijašec Janja, Štriga Ivona -grupa
Mlađe kadetkinje: 1. Sakač Patricija, 3. Matijašec Janja
Kadetkinje: 4.Sakač Patricija

04.-06.05. Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i mlađe kadetkinje-Zagreb

Mlađi kadeti: Šantek Leon-grupa
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona –grupa, Sakač Patricija-grupa
Parovi-mlađi kadeti: Šantek Leon, Zovko Lovro-1/8
Parovi-mlađe kadetkinje: Šantek Leona, Murat Ana-1/4, Sakač P,Šeb – 1/8
Mlađe kadetkinje-ekipno:4. Ljubešćica(Šantek L., Sakač P., Matijašec Janja)

 05.05 . Memorijal Gustav Kah-Koprivnica

Seniori: Vesenjak Igor-1/4
Veterani 40-50:3. Ivanek Miroslav
Parovi: 3. Ivanek, Vesenjak

 12.-13.05.  Kvalifikacije za 1. hrvatsku ligu-istok –Sračinec

Seniori: 4. Ljubešćica(Vesenjak Igor,Štriga Dražen, Štriga Karlo, Ivanek Miroslav)

18.-20.05. 59. ZAGIPING-Otvoreno međunarodno prvenstvo Zagreba

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/32, Barjaktarević Gabrijel-kvalifikacije
Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-grupa
Kadeti:Štriga Karlo- grupa
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona-grupa, Štriga Laura, Žugec Nives-kvalifikacije
Mlađe kadetkinje:Šantek Leona, Sakač Patricija-grupa, Žugec Sandra-kvalifikacije
Kadetkinje:Golubić Danijela, Dvorski Andreja, Horvatić Sara-grupa
Najmlađi kadeti: Hrvatska(Šantek Leon, Dekleva Filip)-1/8
Mlađe kadetkinje: Hrvatska 2(Šantek Leona, Murat Ana)-1/8
Kadeti: Regija Sjeverna Hrvatska(Štriga Karlo, Sredanović Mašan)-kvalifikacije

21.-25.05. EUROKIDS-europski kamp za najbolje evropske igrače-Malinska

Najmlađi kadeti: 7.Šantek Leon

02.-03.06.  TOP 12 mlađih kadetkinja-Ljubešćica

Mlađe kadetkinje:4. Šantek Leona

 09.06. 2. VZ pong-Varaždin

Najmlađi kadeti: 2. Šantek Leon
Kadeti: Matijašec Damjan-1/4
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona, Štriga Laura-grupa
Kadetkinje: 1. Šantek Leona, Sakač Patricija, Golubić Danijela, Dvorski Andreja-grupa

 22.07. Otvoreno prvenstvo Malinske

Najmlađi kadeti-kadetkinje: 1. Šantek Leon, Štriga Ivona-grupa
Juniori-juniorke: 1. Štriga Karlo, 4. Šantek Leona
Seniori: 4.Štriga Dražen
Parovi:ŠtrigaD.,ŠtrigaKarlo-1/4, Šantek Leon i Leona-1/8

11.-17.08. Međunarodni regionalni kamp – Češka

Najmlađi kadeti: 2. Šantek Leon
Mlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona

18. i 19.08. B Hyper Starr stolnoteniski turnir-Varaždin

Najmlađi kadeti:1. Šantek Leon, Horvatić Adam-1/4, Barjaktarević Gabrijel-grupa
Kadeti: 4. Štriga Karlo, Matijašec Damjan-grupa
Najmlađe kadetkinje: 4. Matijašec Janja, 5. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona, Sakač Patricija-grupa
Kadetkinje:1. Golubić Danijela, 2. Horvatić Sara, 3. Dvorski Andreja

 25. i 26.08. 3. Kup grada Paga

Najmlađi kadeti: 1. Šantek Leon
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16
Kadeti:Štriga Karlo-1/8
Juniori:Štriga Karlo-1/4
Najmlađe kadetkinje: Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4

01.09.  1. Otvoreno prvenstvo Varaždina

Seniori: 3. Vesenjak Igor
Veterani +50:  Hajdin Vlatko-1/4
Parovi:1. Vesenjak, Belaj, Hajdin,Križanec-1/4

 01.i 02.09. Trofej Reno Vinek-1. otvoreni turnir HSTS-a – Dugo Selo

Najmlađi kadeti: 2.Šantek Leon
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/8, Matijašec Damjan-1/8
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona
Kadetkinje: Šantek Leona-1/16, Golubić Danijela-grupa

 08.09.    9. Memorijal Barba Tomo Amižić-Zadar

Najmlađi kadeti: 1.Šantek Leon
Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/4
Kadeti: 3.Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 3.Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4

15. i 16.09. 4. Kup grada Bjelovara

Najmlađi kadeti: 2.Šantek Leon
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/8, Matijašec Damjan-1/16
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Juniori: Štriga Karlo-1/8
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona
Kadetkinje: Šantek Leona-1/8, Sakač Patricija, Golubić Danijela, Horvatić Sara-grupa

23.09. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-V.Gorica

Kadeti: 2. Štriga Karlo
Juniori: 3.Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 2. Štriga Ivona

 13.10. 15. Memorijal Matija Gregić-Osijek

Najmlađi kadeti: 1.Šantek Leon
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4

 21.10. Otvoreno prvenstvo Samobora

Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/8
Kadeti: 1. Štriga Karlo
Juniori: 3. Štriga Karlo
Klinzece: 1. Štriga Ivona
Najmlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja, 3. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/4
Kadetkinje: 1. Šantek Leona, Sakač Patricija-grupa
Juniorke: 1. Šantek Leona, Sakač Patricija-grupa

21.10
. Otvoreno prvenstvo Zaboka
 

Seniori: Vesenjak Igor-1/4
+55:Hajdin Vlatko- 1/4
Parovi: 3. Hajdin, Križanec

 28.10 . Međunarodno otvoreno prvenstvo Ljutomera u Sloveniji

Seniori:
Vesenjak Igor-1/8. Dražen Štriga 1. mjesto utješno
+50:Hajdin Vlatko- 1. mjesto utješno

27.-28..10.  Memorijal Saša Paar u Zagrebu

Mlađi kadeti:
Matijašec Damjan - 1/8
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Juniori: Štriga Karlo-1/8
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona - 1/4
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona
Kadetkinje: 3. Šantek Leona, Sakač Patricija-grupa

 09.-11.11. 8. Memorijal Mirko Abramović u Varaždinu

Najmlađi kadeti: Šantek Leon-1/4, Horvatić Adam 1/16, Kozjak Marko-grupa
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16,
Matijašec Damjan-1/32
Kadeti:Štriga Karlo- 1/16
Juniori: Štriga Karlo - 1/16
Najmlađe kadetkinje:
Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/8
Mlađe kadetkinje:3. Šantek Leona, Štriga Laura-grupa
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4,
Golubić Danijela, Sakač Patricija, Horvatić Sara-grupa
Ekipno - najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja, Štriga Ivona-grupa 
Ekipno-najmlađi kadeti: 2. Šantek Leon i Škoda Stjepan

 10.11. Otvoreno prvenstvo Koprivnice

Seniori:
Vesenjak Igor-1/4

16.11.  20. Memorijal Antun Tova Stipančić u Zagrebu

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16
Kadeti:Štriga Karlo- 1/8
Mlađe kadetkinje:3. Šantek Leona
Kadetkinje: 
Sakač Patricija-grupa

24.11.  1. pozivni turnir najmlađih kadeta i kadetkinja(12 najboljih u Hrvatskoj) u Ljubešćici

Najmlađi kadeti:  1. Šantek Leon
Najmlađe kadetkinje: 6. Matijašec Janja, 9. Štriga Ivona

02.12. TOP 8 Zagrebačke županije-Zagreb

Kadeti: 6. Štriga Karlo
Juniori: 6. Štriga Karlo
Klinzece: 1. Štriga Ivona
Najmlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja, 4. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje: 3.Matijašec Janja
Kadetkinje: 2. Šantek Leona
Juniorke: 2. Šantek Leona

08. i 09.12.  TOP 12 kadetkinja u Zaboku

Kadetkinje: 7. Šantek Leona


08. i 09.12.  TOP 12 kadeta u Varaždinu

Kadeti:
11. Štriga Karlo


15. i 16.12.  TOP 12 mlađih u Osijeku

Mlađi kadeti:
11. Šantek Leon


15. i 16.12.  TOP 12 mlađih kadetkinja u Varaždinu

Mlađe kadetkinje:
 2. Šantek Leona 


16.12. Memorijal Gustav Perl Benda 

Seniori:
 2. Vesenjak Igor
Veterani +50: 1. Hajdin Vlatko
Parovi: 3. Hajdin Vlatko, Igor Vesenjak-četvrt-finale