You are here:   Rezultati > Pojedinačno > 2013

Pojedinačno 2013.

Minimiziraj

12. i 13.01. Trofej Reno Vinek – 2. otvoreni turnir HSTS-a – Dugo Selo

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/8, Matijašec Damjan-1/8
Kadeti: Štriga Karlo-1/4
Juniori: Štriga Karlo-1/8 
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona, Matijašec Janja-1/8
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4. Sakač Patricija i Golubić Danijela-grupa


19. i 20.01. 4. otvoreno prvenstvo Ljubešćice

Najmlađi kadeti: 2. Šantek Leon, Horvatić Adam i Kozjak Marko -1/4 utješno
Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/8
Juniori: 3. Štriga Karlo
Kadeti: 2. Štriga Karlo
Klinceze: 1. Štriga Ivona
Najmlađe kadetkinje: 2. Matijašec Janja 
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona, Štriga Laura - 1/4
Kadetkinje: Sakač Patricija - 2. utješno, Golubić Danijela-3. utješno
Parovi mlađi kadeti i mlađe kadetkinje: 2.  Šantek Leon, Hrelec, 3. Štriga Ivona i Matijašec Janja
Parovi juniori: 3. Štriga Karlo, Gredelj 
Seniori: 3. Vesenjak Igor,  Štriga Karlo-1/8, Henezi Dario-3. utješno
Veterani 40-50: Ivanek Miroslav-1/4, Golubić Božo, Horg Dragan-grupa
Veterani 50-60:Hajdin Vlatko-1/4
Parovi-seniori:2. Ivanek Miroslav, Štriga Karlo, Vesenjak, Zrinski - 1/8
Parovi-veterani: 2. Hajdin Vlatko, Križanec 


26. i 27.01. Trofej Reno Vinek – 3. otvoreni turnir HSTS-a – Osijek

Najmlađi kadeti: Šantek Leon - 1/4
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16
Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Mlađe kadetkinje: 2. Šantek Leona
Kadetkinje: Šantek Leona-grupa


09. i 10.02. Memorijal Đuro Dubenik-Dugo Selo

Najmlađi kadeti: Šantek Leon - 1/4
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/16
Kadeti: Štriga Karlo-1/16, Matijašec Damjan-grupa
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona 1/16
Mlađe kadetkinje: 3. Šantek Leona
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija i Golubić Danijela-grupa


10.02. Turnir u Čatežu 

Seniori: Vesenjak Igor  - 1/4
+50: Hajdin Vlatko-1/4
Parovi-seniori: 3. Vesenjak Igor, Grantverger Viktor
Parovi-veterani: Hajdin Vlatko, Križanec Božo -1/4


23. i 24.02. Trofej Reno Vinek – 4. otvoreni turnir HSTS-a – Krapina

Mlađi kadeti: Šantek Leon i Damjan Matijašec -1/16
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona, Matijašec Janja- grupa
Kadetkinje: Šantek Leona-1/8, Golubić Danijela-1/16, Sakač Patricija-grupa

24.02.
Turnir u Križevcima 


Seniori: Vesenjak Igor  - 1/4
+50: 3. Hajdin Vlatko
Parovi-seniori: Vesenjak Igor, Stojanović Matija-1/4
Parovi-veterani: 3. Hajdin Vlatko, Križanec Božo

16.03. Memorijal Joža Vugrinc - Zaprešić 

Seniori: 3. Vesenjak Igor 


17.03. Turnir Zagrebačke županije - Rugvica

Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon 
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Klinceze: Štriga Ivona-1/4
Najmlađe kadetkinje: 3. Štriga Ivona
Kadetkinje: 1. Šantek Leona
Juniorke: 3.Šantek Leona


24.03. Memorijal Danijel Lisac - Duga Resa

Seniori:  Vesenjak Igor - 1/4 


29.03.-01.04. Međunarodni turnir u Linzu (Austrija)


Najmlađi kadeti: Šantek Leon - 1/8
Kadeti: Štriga Karlo - 1/8
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona - 1/8
Parovi:  Šantek L., Zovko Lovro - 1/16
Parovi:  Štriga Karlo, Drašković Filip- 1/32
Parovi:  Šantek L., Austrijanka- 1/8
Ekipno: 2. Croatia (Šantek Leon, Zovko Lovro)
Ekipno: 20. Croatia (Štriga Karlo, Drašković Filip)


06.04. Veteransko prvenstvo Hrvatske - Samobor 

+40: Ivanek Miroslav-grupa
+50: Hajdin Vlatko-1/4
Parovi: Ivanek Miroslav, Hajdin Vlatko - 1/16

07.04. Otvoreno prvenstvo Virja

Seniori: 3. Vesenjak Igor  
Parovi-seniori: 1. Vesenjak Igor, Barić Matija


07.04. Turnir Zagrebačke županije - Dugo Selo

Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon 
Mlađi kadeti: 1. Šantek Leon
Kadeti: 2. Štriga Karlo
Juniori: 2. Štriga Karlo 
Klnceze: 2.Štriga Ivona
Najmlađe kadetkinje: 4. Štriga Ivona 
Kadetkinje: 1. Šantek Leona, 3. Sakač Patricija
Juniorke: 1.Šantek Leona, Sakač Patricija- 1/4


14.04. Memorijalni turnir Gustav Kah Koprivnica

Seniori: 1. Vesenjak Igor  
Parovi-seniori: 2. Vesenjak Igor, Matoničkin Dražen
Veterani: Hajdin Vlatko - 1/4
Parovi: 2. Hajdin Vlatko, Križanec Božidar

13. i 14.04. Trofej Reno Vinek – Masters  turnir HSTS-a – Samobor

Najmlađi kadeti: 1. Šantek Leon 
Mlađi kadeti: Šantek Leon i Damjan Matijašec - grupa
Kadeti: Štriga Karlo-grupa
Najmlađe kadetkinje : 3. Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/4
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4

20. 04.
2. pozivni turnir najmlađih kadeta Hrvatske -Sveti Lovreč  


Najmlađi kadeti: 1. Šantek Leon 


20. 04. 2. pozivni turnir najmlađih kadetkinja Hrvatske -Zagreb


Najmlađe kadetinje: 3. Matijašec Janja, 5. Štriga Ivona 


21.04. Kup Stubaka - Oroslavlje 


Seniori: 2. Vesenjak Igor  
Veterani: 2. Hajdin Vlatko 

26. - 28.04.
Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje -Vinkovci



Kadeti: Štriga Karlo-1/8
Kadeti-parovi: Štriga Karlo, Tomislav Nagy - 1/4
Kadetkinje: Šantek Leona-1/8, Sakač Patricija-grupa
Kadetkinje-parovi: 1. Šantek Leona, Murat Ana
Kadetkinje-ekipno: 2. Ljubešćica (Šantek Leona, Golubić Danijela, Sakač Patricija

28.04. Turnir u Virovitici

Seniori:  Vesenjak Igor -1/8 
Parovi-seniori: 3. Vesenjak Igor, Barić Matija
Veterani: Hajdin Vlatko - 1/4
Parovi: 3. Hajdin Vlatko, Križanec Božidar

10.-12.05. Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i kadetkinje i juniore i junirke - Osijek

Mlađi kadeti: Leon Šantek-1/8, Damjan Matijašec-grupa
Mlađi kadeti-parovi: 3. Šantek Leon, Zovko Lovro, Damjan Matijašec, Nino Hrelec-1/8
Mlađi kadeti-ekipno: 5. Ljubešćica (Šantek Leon, Matijašec Damjan, Horvatić Adam)
Mlađe kadetkinje: 3.Šantek Leona
Mlađe kadetkinje-parovi: 1. Šantek Leona, Murat Ana
Mlađe kadetkinje-ekipno: 2. Ljubešćica (Šantek Leona, Matijašec Janja, Štriga Ivona)
Juniori: Karlo Štriga-grupa

17.-19.05. 60. Međunarodno otvoreno prvenstvo Zagreba u stolnom tenisu - -ZAGIPING 


Najmlađi kadeti: 2. Šantek Leon, Kozjak Marko, Horvatić Adam, Barjaktarević Gabrijel-kvalifikacije 
Mlađi kadeti: Matijašec Damjan-1/16
Kadeti: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/16 Štriga Ivona-grupa 
Mlađe kadetkinje: Šantek Leona-1/18
Kadetkinje: Sakač Patricija, Golubić Danijela-grupa
Ekipno-najmlađe kadetkinje: Ljubešćica (Matijašec Janja, Štriga Ivona) - 1/4
Ekipno-najmlađi kadeti: 1. Hrvatska(Šantek Leon, Zovko Lovro)
Ekipno-mlađe kadetkinje: 1. Hrvatska(Šantek Leona, Murat Ana)

25.-26.05.
TOP 12 kadeta u Slavonskom Brodu

Kadeti: 10. Štriga Karlo


25.-26.05. TOP 12 kadetkinja u Varaždinu


Kadetkinje: 9. Šantek Leona


01.-02.06. TOP 12 mlađih kadetkinja u Zagrebu 

Mlađe kadetkinje: 1. Šantek Leona


28.07. Otvoreno prvenstvo Malinske  

Seniori: 4. Štriga Karlo, Štriga Dražen - 1/8
Juniorke: 4. Štriga Ivona
Parovi: Štriga Dražen i Karlo-1/8


23.-25.08.  Otvoreno prvenstvo Paga 

Najmlađi kadeti: 1. Šantek Leon 
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Juniori: Štriga Karlo-1/4
Najmlađe kadetkinje: 3.Štriga Ivona 
Mlađe kadetkinje: Štriga Ivona-1/4
Kadetkinje: 1. Šantek Leona,Sakač Patricija-grupa
Juniorke: 3. Šantek Leona
Ekipno-kadeti-inje: 2. Ljubešćica (Šantek Leon, Sakač Patricija)
Ekipno-juniori: 4. Ljubešćica (Štriga Karlo, Šantek Leon)

31.08. i 01.09. Trofej Reno Vinek – 1. otvoreni turnir HSTS-a – Poreč

Mlađi kadeti: Šantek Leon -1/4, Hrelec Nino -1/4
Kadeti: Šantek Leon-grupa
Juniori: Štriga Karlo-1/8
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-grupa
Juniorke: Šantek Leona-1/8, Sakač Patricija-grupa


31.08. 3. VZ pong - Varaždin


Kadeti: 2. Matijašec Damjan, Horvatić Adam-1/4, Kozjak Marko-1/8
Najmlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja, 2. Štriga Ivona
Juniorke: 2. Golubić Danijela


31.08. Otvoreno prvenstvo Varaždina

Seniori: 2. Vesenjak Igor 
Veterani +40 : 2. Henezi Dario
Veterani +50: 2. Hajdin Vlatko 
Parovi do 50: 2. Vesenjak Igor, Barić Matija
Parovi +50: 1. Hajdin Vlatko, Križanec Božo


07.09.
Otvoreno prvenstvo Krapine


Veterani +45: Hajdin Vlatko-grupa 

11.08.-15.09.
Međunarodno otvoreno prvenstvo Hrvatske-Croatia youth open u Varaždinu


Kadeti: Šantek Leon-grupa
Juniori: Štriga Karlo-grupa
Kadetkinje: Šantek Leona-grupa
Kadeti-parovi: Šantek Leon, Hrelec Matija-2. kolo
Kadetkinje-parovi: Šantek Leona, Murat Ana - 1. kolo
Juniori-parovi: Štriga Karlo, Marelja Franjo Josip

21.-22.09.  Otvoreno prvenstvo Bjelovara


Najmlađi kadeti: 3. Šantek Leon 
Mlađi kadeti: 1. Šantek Leon , Hrelec Nino-1/8
Kadeti: Matijašec Damjan-grupa
Juniori: Štriga Karlo-1/8
Najmlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja  3.Štriga Ivona 
Mlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/8
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4 ,Sakač Patricija-1/8
Juniorke: Šantek Leona-grupa


29.09.  Turnir Zagrebačke županije za mlađe kategorijel i Memorijal Turčinec Ogi - Dugo Selo 

Mlađi kadeti: 1. Šantek Leon
Juniori: 2. Štriga Karlo
Kadeti: Šantek Leon-1/8
Najmlađe kadetkinje: 2. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje: Štriga Ivona-1/4
Kadetkinje: 1. Šantek Leona, 3. Sakač Patricija 
Juniorke: 1.  Šantek Leon, Sakač Patricija-grupa
Seniori: 1. Štriga Karlo, Vesenjak Igor 1. utješno
Veterani 40-50: 1. Štriga Dražen
Veterani 50-60: 1. Hajdin Vlatko

12.-13.10.  Memorijal Matija Gregić-Osijek


Najmlađi kadeti: 1. Šantek Leon 
Mlađi kadeti: 3. Šantek Leon , Hrelec Nino-1/8
Kadeti: Matijašec Damjan-grupa
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja  2.Štriga Ivona 
Kadetkinje: 1.Šantek Leona, 3.Sakač Patricija
Juniorke: Šantek Leona-1/4

20.10.
 Otvoreno prvenstvo Zaboka


Seniori:  Vesenjak Igor-1/8 
Veterani +40 : Štriga Dražen-1/4
Veterani +55: 1. Hajdin Vlatko 
Parovi :  Hajdin Vlatko, Križanec Božo-1/8, Štriga Dražen,Vesenjak Igor-1/8


26.-27.10.  Memorijal Saša Paar -Zagreb

Mlađi kadeti:  Šantek Leon-1/4 , Hrelec Nino-1/8
Kadeti: Matijašec Damjan-1/16
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: 3.Matijašec Janja,  3.Štriga Ivona 
Kadetkinje: 2.Šantek Leona



27.10. Otvoreno prvenstvo Ljutomera

Seniori:  1. Vesenjak Igor 
Veterani +40 : Henezi Dario-1/8 
Veterani +50:  Hajdin Vlatko-1/8 

01.11.-03.11. Međunarodno otvoreno prvenstvo Slovačke u Bratislavi


Kadetkinje: Šantek Leona-2. kolo utješno
Kadetkinje-parovi: Šantek Leona, Murat Ana - 1. kolo
Kadetkinje-ekipno: Hrvatske B (Šantek Leona, Murat Ana) - 4. mjesto grupa


10.11.  Turnir Zagrebačke županije za mlađe kategorijel u Jastrebarskom

Juniori: 1. Štriga Karlo
Najmlađe kadetkinje: 1. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje: 2. Štriga Ivona


15.-16.11.  Međunarodni memorijalni turnir "Antun Tova Stipančić" u Zagrebu

Najmlađi kadeti:  Šantek Leon-1/4

Mlađi kadeti: 2. Šantek Leon , Hrelec Nino-1/16
Kadeti: Matijašec Damjan-1/32
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: 3. Matijašec Janja  3.Štriga Ivona 
Kadetkinje: Sakač Patricija-1/4, Šantek Leona-1/8
Juniorke: Šantek Leona-1/8

16.11. Otvoreno prvenstvo Koprivnice

Seniori:  1. Vesenjak Igor 
Parovi : 1. Vesenjak Igor, Legin Vinko

22.-24.11.Međunarodi Memorijalni turnir  "Mirko Abramović" -Varaždin


Najmlađi kadeti: 2. Šantek Leon, Barjaktarević Gabrijel i Barjaktarević Rafael-grupa
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/4, Hrelec Nino-1/8, Kozjak Marko, Horvatić Adam-grupa
Kadeti: Matijašec Damjan-1/32
Juniori: Štriga Karlo-1/32
Najmlađe kadetkinje: 3.Matijašec Janja, 3. Štriga Ivona 
Mlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/16
Kadetkinje: Šantek Leona-1/8 ,Sakač Patricija-1/32
Juniorke: Šantek Leona-1/32
Ekipno-najmlađe kadetkinje: 2. Ljubešćica (Matijašec Janja, Štriga Ivona) 
Ekipno-najmlađi kadeti: 2. Ljubešćica (Šantek Leon, Ban Ivor)
Ekipno-mlađi kadeti 2. Ljubešćica(Hrelec Nino, Jakelić Jakov)
Ekipno-kadetkinje: 3. Ljubešćica(Šantek Leona, Murat Ana)

30. 11. 1. pozivni turnir najmlađih kadeta Hrvatske -Ljubešćica

Najmlađi kadeti:
1. Šantek Leon 
Najmlađe kadetinje: 3. Matijašec Janja, 5. Štriga Ivona 

01.12. Otvoreno prvenstvo Bjelovara

Seniori:
  2. Vesenjak Igor 
Veterani +40 : 3. Štriga Dražen
Veterani +50:  2. Hajdin Vlatko
Parovi: Štriga, Vesenjak-1/4, Hajdin,Knapić-1/8

07. i 08.12. TOP  12 mlađih kadeta i mlađih kadetkinja-Zagreb

Mlađi  kadeti:
7. Šantek Leon 
Mlađe kadetinje: 6. Matijašec Janja


14. i 15.12. TOP  12 kadetkinja-Zagreb

Kadetinje: 8. Šantek Leona, 12. Sakač Patricija