You are here:   Rezultati > Pojedinačno > 2014

Pojedinačno 2014

Minimiziraj


04. i 05.01.  Otvoreno prvenstvo Ljubešćice

Najmlađi kadeti:  Barjaktarević Gabrijel, Barjaktarević Rafael-grupa
Mlađi kadeti: 
1. Šantek Leon, Hrelec Nino-1/4, Kozjak Marko, Horvatić Adam - grupa
Juniori: 1. Štriga Karlo, Matijašec Damjan-1/8
Najmlađe kadetkinje: 3Matijašec Janja, 4. Štriga Ivona 
Juniorke:  1. Šantek Leona Sakač Patricija - 1. utješno
Parovi mlađi kadeti i mlađe kadetkinje: 1.  Šantek Leon, Zovko Lovro 3. Štriga Ivona i Matijašec Janja
Parovi juniori: 1. Štriga Karlo, Matić Tvrtko
Seniori:  Štriga Karlo-1/4, Vesenjak Igor 1/8, Valjak Danijel-1. utješno
Veterani 40-50: Ivanek Miroslav, Jambrejk Renato -1/4, Henezi Dario-1. utješno, Golubić Božo-grupa
Veterani +60: 2. Hajdin Vlatko
Parovi-seniori: Ivanek Miroslav, Štriga Karlo- 1/4, Vesenjak, Valjak - 1/8
Parovi-veterani: 3. Hajdin Vlatko, Križanec 



18. i 19.01. Trofej Reno Vinek – 2. otvoreni turnir HSTS-a – Ljubešćica


Najmlađi kadeti:
2.Šantek Leon, Barjaktarević Gabrijel-grupa 

Mlađi kadeti: 3. Hrelec Nino, Šantek Leon-1/4, Kozjak Marko-grupa
Kadeti: hrelec Nino, Matijašec Damjan-1/8
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: 2. Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje:
 Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona-grupa
Kadetkinje: 3.Šantek Leona, Sakač Patricija-1/8
Juniorke: Šantek Leona-1/8, Sakač Patricija-grupa


01. i 02.02. Trofej Reno Vinek – 3. otvoreni turnir HSTS-a – Krapina

 
Mlađi kadeti: Hrelec Nino, Šantek Leon-1/4
Kadeti: Matijašec Damjan-1/16
Juniori: Štriga Karlo-1/8
Mlađe kadetkinje:
 Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona-grupa
Kadetkinje: 2.Šantek Leona, Sakač Patricija-1/16
Juniorke: Šantek Leona-1/8

08. i 09.02. Međunarodni turnir Budimpešta

Najmlađi kadeti:
Šantek Leon -1/4
Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/8

15. i 16.02.
Memorijal Đuro Dubenik  u Dugom Selu


Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/8, Hrelec Nino-1/16
Kadeti: Matijašec Damjan-1/16
Juniori: Štriga Karlo-1/4
Najmlađe kadetkinje: 3. Matijašec Janja, 3. Štriga Ivona
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-1/4
Juniorke: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-1/8


16.02.  Veteranski turnir u Čatežu (Slovenija)


Veterani: 5. Hajdin Vlatko 
Parovi: Hajdin, Križanec-1/4



23.02. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Samobor


Mlađi kadeti:  3. Šantek Leon
Kadeti: Šantek Leon-1/4
Najmlađe kadetkinje:  3. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje:  4. Štriga Ivona 
Kadetkinje: 1. Šantek Leona, 3.Sakač Patricija
Juniorke: 1.Šantek Leona, 2.Sakač Patricija



23.02.  Otvoreno prvenstvo Križevaca

Seniori: Vesenjak Igor-1/4
Veterani + 60:  Hajdin Vlatko-grupa 
Parovi:  3. Vesenjak, Preksavec, Hajdin, Križanec-1/4


28.02-02.03..  Prvenstvo Hrvatske za seniore - Zagreb

Seniori: Vesenjak Igor-1/16, Štriga Karlo-grupa
Parovi:  Vesenjak, Štriga K.-1. kolo


09. 03.  Memorijal Lovro Ratković-Zagreb
 
Juniori: Štriga Karlo-1/8
Juniorke: Šantek Leona, Sakač Patricija- grupa


09.03.  Kup Stubice

Veterani + 50:  2. Hajdin Vlatko-grupa 


15.03.   Veteransko prvenstvo Hrvatske- Varaždin

Seniori: Štriga Dražen-1/8
Veterani + 60:   Hajdin Vlatko-1/4


15. i 16.03. Trofej Reno Vinek – 4. otvoreni turnir HSTS-a – Dugo Selo


Najmlađi kadeti:
 1.Šantek Leon 

Mlađi kadeti:  Hrelec Nino-1/4, Šantek Leon-1/8
Kadeti:  Matijašec Damjan-1/8
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje:
 Matijašec Janja
Kadetkinje: 3.Šantek Leona, Sakač Patricija-1/8
Juniorke: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-grupa


23.03.
 
Turnir Zagrebačke županije – Dugo Selo

Klinci: Barjaktarević Rafael-grupa
Najmlađi kadeti: Barjaktarević Gabrijel-grupa 
Klinceze: Klopotan Jasmina-1/4
Najmlađe kadetkinje:  Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje:
 2. Štriga Ivona
Kadetkinje: 2. Sakač Patricija
Juniorke: 1.Šantek Leona, 2.Sakač Patricija


29. i 30.03. Masters  turnir HSTS-a – Donji Kraljevec


Najmlađi kadeti:
 3.Šantek Leon 

Mlađi kadeti:  Hrelec Nino-1/8, Šantek Leon-1/8
Kadeti:  Matijašec Damjan-1/8
Juniori: Štriga Karlo-1/8
Najmlađe kadetkinje: 3. Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje:
 Matijašec Janja-1/8
Kadetkinje: 3.Šantek Leona, Sakač Patricija-1/8
Juniorke: Šantek Leona-1/8

30.03.   Veteranski turnir-Duga Resa


Veterani :   Hajdin Vlatko-1/8

11.-13.04. Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje - Zagreb


Ekipno kadetkinje: 2. Ljubešćica (Šantek Leona, Sakač Patricija, Matijašec Janja, Štriga Ivona)
Kadeti:  Matijašec Damjan, šantek Leon-grupa
Kadetkinje: Šantek Leona-1/4, Sakač Patricija-1/8, Matijašec Janja-grupa
Parovi kadetkinje: Šantek, Murat-1/4, Sakač, Talić -1/8, Matijašec, Ilić-1/16
Parovi kadeti: Šantek, Matijašec-1/16

12.04.  Memorijal Gustav Kah u Koprivnici

Seniori: Vesenjak Igor-1/4
Veterani + 60:  3. Hajdin Vlatko 
Parovi:  2. Vesenjak, Legin


27.04.  Veteranski turnir u Oroslavlju - Kup Stubaki 


Veterani + 60:  3. Hajdin Vlatko 
Parovi:  Hajdin Vlatko, Križanec Božo-1/4


03.05.  2. Pozivni turnir najmlađih kadeta-Mihovljan 

Najmlađi kadeti:  1. Šantek Leon

03.05.  2. Pozivni  turnir najmlađih kadetkinja-Zagreb

Najmlađe kadetkinje:  3. Matijašec Janja, 4. Štriga Ivona


03.-04.05.  TOP 12 kadetkinja- Zagreb 

Kadetkinje:  4. Šantek Leona, 12. Sakač Patricija


09.-11.05. Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, juniore i juniorke - Varaždin


Ekipno mlađi kadeti: 5. Ljubešćica (Šantek Leon, Hrelec Nino, Barjaktarević Gabrijel)
Ekipno mlađe kadetkinje: 5. Ljubešćica(Matijašec Janja, Štriga Ivona, Klopotan Jasmina)
Ekipno juniorke: 7. Ljubešćica (Šantek Leona, Sakač Patricija, Golubić Danijela)
Mlađi kadeti:  Šantek Leon, Hrelec Nino-1/8
Mlađe kadetkinje: Matijašec Janja-1/8
Juniorke: Šantek Leona-1/8, Sakač Patricija- grupa
Juniori: Štriga Karlo-grupa
Parovi najmlađi kadeti : 3. Šantek, Leon, Hrelec Nino
Parovi najmlađe kadetkinje: 2. Matijašec Janja, Štriga Ivona
Parovi juniorke: Šantek Leona, Murat Ana-1/4, Sakač Patricija, Talić Kristina-1/4
Parovi juniori: Štriga Karlo, Golob Fran-1/4

16.-18.05. ZAGIPING - Zagreb


Najmlađi kadeti:
 Šantek Leon-1/4, Barjaktarević Gabrijel, Barjaktarević Rafael-grupa 

Mlađi kadeti:  Hrelec Nino-1/16, Kozjak Marko-kvalifikacije
Kadeti:  Matijašec Damjan-grupa
Najmlađe kadetkinje:  Matijašec Janja-1-16, Štriga Ivona-1/8
Kadetkinje: Šantek Leona-1/8, Sakač Patricija-1/16
Ekipno najmlađi kadeti: 2. Hrvatska (Šantek Leon, Ban Ivor)
Ekipno najmlađe kadetkinje: Ljubešćica-1/4
Ekipno kadetkinje: 2. Hrvatska (Šantek Leona, Murat Ana) 

31.05.-01.06.  TOP 12 juniorki-Varaždin

Juniorke:  6. Šantek Leona


31.05.-01.06.  TOP 12 mlađih kadeta-Osijek

Mlađi kadeti:  10. Hrelec Nino


27.06.  Varaždin-Lumini centar

Najmlađi kadeti:  1. Barjaktarević Gabrijel, Barjaktarević Rafael-1/4
Kadetkinje: 2. Šantek Leona, 3. Matijašec Janja
Seniori: 1. Vesenjak Igor


27.07.  Otvoreno prvenstvo Malinske

Kadetkinje:  Ivona Štriga-1/4
Veterani: 3. Štriga Dražen
Parovi: 2. Štriga Dražen, Jakovetić Branko; Štriga Ivona, Jurčević Marta-1/8


22. i 23.08. Otvoreno prvenstvo Paga



Mlađi kadeti:
 3.Šantek Leon 

Kadeti:   Šantek Leon-1/8
Najmlađe kadetkinje: 1. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje:
 1. Štriga Ivona


30. i 31.08. 1. Otvoreni turnir HSTS-a u Opatiji


Mlađi kadeti:
 Šantek Leon-1/4. Hrelec Nino-1/4 

Kadeti:   Šantek Leon-1/8
Najmlađe kadetkinje: 1. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje:
 2. Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4

30.08. VZ pong Varaždin

Najmlađi kadeti:  3. Barjaktarević Gabrijel, Barjaktarević Rafael-grupa
Veterani: 1. Hajdin Vlatko


06.09. Otvoreno prvenstvo Krapine 

Veterani: 2. Hajdin Vlatko
Parovi: 3. Hajdin,Križanec 

14.09.  Memorijal Tova Stipančić za veterane - Duga Resa 

Veterani: Hajdin Vlatko-1/4

16-21.09. ITTF turnir za kadete i juniore -Varaždin

Kadetkinje: Janja Matijašec - grupa
Ekipno: 3. Hrvatska 1 (Matijašec, Marn, Pavlović)

21.09. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Dugo Selo

Klinci:
2. Barjaktervić Rafael
Najmlađi kadeti: Barjaktarević Gabrijel-1/4
Najmlađe kadetkinje: 3. Klopotan Jasmina 
Juniori:   2. Štriga Karlo
Seniori: Štriga Karlo-1/4
Veterani +40: 1. Štriga Dražen 

27. i 28.09. Otvoreno prvenstvo Bjelovara

Najmlađi kadeti:
 Barjaktarević Gabrijel, Barjaktarević Rafael-1/16 

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/4, Hrelec Nino-1/8
Kadeti: Hrelec Nino,Šantek Leon-1/8,  Matijašec Damjan-1/16
Najmlađe kadetkinje: 3. Štriga Ivona, Klopotan Jasmina-grupa
Mlađe kadetkinje:
 Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona-1/4
Kadetkinje: Matijašec Janja-grupa

11. i 12.10.2014 Memorijal Matija Gregić- Osijek

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/4, Hrelec Nino-1/8
Kadeti: Šantek Leon-1/4   
Najmlađe kadetkinje: 2. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje:
  Štriga Ivona-1/8

19.10. Otvoreno prvenstvo Samobora

Klinci: 
 Barjaktervić Rafael-1/4
Najmlađi kadeti: Barjaktarević Gabrijel-1/4
Najmlađe kadetkinje: 3. Klopotan Jasmina 
Mlađe kadetkinje: 2. Matijašec Janja
Kadetkinje: 2. Matijašec Janja
Kadeti:   1. Matijašec Damjan
Juniori: Matijašec Damjan -1/4

25. i 26.10. Memorijal Saša Paar u Zagrebu

Najmlađi kadeti:
 Barjaktarević Gabrijel-1/8 

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/4
Kadeti: 3. Šantek Leon, Matijašec Damjan-1/16
Najmlađe kadetkinje: 3. Štriga Ivona
Mlađe kadetkinje:
 Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona-1/4

26.10. Turnir u Ljutomeru- Slovenija 

Veterani: Hajdin Vlatko-1/8
Seniori: 3. Vesenjak Igor

14.-16.11. Memorijalni međunarodni turnir Mirko Abramović-Varaždin


Najmlađi kadeti:
  Barjaktarević Gabrijel-1/16, Barjaktarević Rafael-grupa 

Mlađi kadeti:  Šantek Leon-1/8 , Hrelec Nino-1/16
Kadeti:  Matijašec Damjan-1/16, Šantek Leon-1/32, Hrelec Nino-grupa
Juniori:  Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje:  3. Štriga Ivona 
Mlađe kadetkinje: Štriga Ivona-1/4, Matijašec Janja-1/8
Kadetkinje: Matijašec Janja-grupa
Ekipno najmlađi kadeti:  Ljubešćica(Barjaktarević Gabrijel, Vincek Simon)-grupa
Ekipno najmlađe kadetkinje: 1. Ljubešćica(ŠtrigaIvona, Papak Antonela)
Ekipno mlađi kadeti : Ljubešćica (Šantek Leon, Hrelec Nino)-grupa 


21.-22.11. Memorija Tova Stipančić-Zagreb

Najmlađi kadeti:
 Barjaktarević Gabrijel-1/16

Mlađi kadeti: Šantek Leon-1/4, Hrelec Nino-1/18
Kadeti: Šantek Leon-1/4,  Matijašec Damjan-1/16
Najmlađe kadetkinje:  Štriga Ivona-1/4
Mlađe kadetkinje:
  Štriga Ivona-1/4, Matijašec Janja-1/8,


30.11. Turnir Zagrebačke županije-Jastrebarsko 

Klinci: 
 3. Barjaktervić Rafael
Najmlađi kadeti: Barjaktarević Gabrijel-1/4
Najmlađe kadetkinje: 3. Klopotan Jasmina 
30.11. Turnir Zagrebačke županije-Jastrebarsko 

07.12. Turnir Zagrebačke županije-TOP 8-Velika Gorica 

Klinci: 
 2.. Barjaktervić Rafael

07.12.  1. pozivni turnir najmlađih kadetkinja-Varaždin 

Najmlađe kadetkinje:  1. Štriga Ivona 


13. i 14.12.  TOP 12 mlađih kadetkinja-Zagreb

Mlađe kadetkinje:  3. Štriga Ivona  7.Matijašec Janja


13. i 14.12.  TOP 12 mlađih kadeta-Dugo Selo 

Mlađi kadeti:  1. Šantek Leon   8.Hrelec Nino


14. 12. Turnir Zagrebačke županije-TOP 8-Velika Gorica 


Najmlađi kadeti:  
 7. Barjaktarević Gabrijel
Najmlađe kadetkinje: 3. Klopotan Jasmina

20. i 21.12.  TOP 12  kadeta-Osijek 

Kadeti:  6. Šantek Leon