You are here:   Rezultati > Pojedinačno > 2015

Rezultati 2015

Minimiziraj

03. i 04.01.  Otvoreno prvenstvo Ljubešćice

Klinci: 2. Barjaktarević Rafael 
Najmlađi kadeti:  Barjaktarević Gabrijel-1/4
Mlađi kadeti: 1. Šantek Leon
Juniori: 1. Štriga Karlo, 3.Matijašec Damjan
Najmlađe kadetkinje: 2. Štriga Ivona, Klopotan Jasmina-grupa
Mlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja
Juniorke: Štriga Laura-grupa
Parovi mlađi kadeti i mlađe kadetkinje: Štriga Ivona i Matijašec Janja-1/4, Štriga Laura, Klopotan Jasmina-1. kolo
Parovi juniori: 1. Štriga Karlo, Šantek Leon  2. Matijašec Damjan, Kraljić Dario
Seniori:  Štriga Karlo-1/8, Vesenjak Igor 1/8, Šantek Leon-1/8
Veterani 40-50: Jambrek Renato -1/8, Henezi Dario-1/8.  Golubić Božo-grupa
Veterani +50:  Hajdin Vlatko-1/4
Parovi-seniori: 2. Barić Matija, Vesenjak Igor , 3. Štriga Karlo, Rožman Damir
Parovi-veterani: Hajdin Vlatko, Križanec-1/4 


10.-11.01.
 
Trofej Reno Vinek – 2. otvoreni turnir HSTS-a – Dugo Selo


Mlađi kadeti:  Šantek Leon-1/4, Hrelec Nino-1/8
Kadeti: Šantek Leon-1/4,  Matijašec Damjan-1/16
Mlađe kadetkinje:
  Štriga Ivona-1/8  Matijašec Janja-1/4


24. i 25.01. Trofej Reno Vinek – 3. otvoreni turnir HSTS-a – Ljubešćica


Najmlađi kadeti:
 Barjaktarević Gabrijel-1/16, Barjaktarević Rafael-grupa 

Mlađi kadeti: 3. Šantek Leon, Barjaktarević Gabrijel-grupa
Kadeti: Šantek Leon-1/8,  Matijašec Damjan-1/16
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: 3. Štriga Ivona, Klopotan Jasmina-grupa
Mlađe kadetkinje:
  3. Štriga Ivona  Matijašec Janja-1/4
Kadetkinje: Matijašec Janja-1/8


31.01.. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Dugo Selo 


Klinci:  2. Barjaktarević Rafael
Najmlađi kadeti: Barjaktarević Gabrijel
Najmlađe kadetkinje:  3. Klopotan Jasmina



14. i 15.02. 
 Međunarodni turnir Đuro Dubenik-Dugo Selo 


Najmlađi kadeti: Barjaktarević Gabrijel-1/8, Barjaktarević Rafael-grupa 

Mlađi kadeti:  Šantek Leon-1/4, 
Kadeti: Šantek Leon-1/4,  Matijašec Damjan-1/8
Juniori: Štriga Karlo-1/16
Najmlađe kadetkinje: Štriga Ivona 1/4, Klopotan Jasmina-grupa
Mlađe kadetkinje:
  Štriga Ivona-1/4  Matijašec Janja-1/8

22.02. Kup grada Križevaca

Veterani do 50:  2. Henezi Dario 


07.-08.03. Trofej Reno Vinek – 4. otvoreni turnir HSTS-a – Krapina


Mlađi kadeti:  Šantek Leon-1/4, Hrelec Nino-1/4
Kadeti: Šantek Leon-1/16,  Matijašec Damjan-1/16
Mlađe kadetkinje:
  3.Štriga Ivona-1/8  Matijašec Janja-1/8


13.-14.03. Kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i mlađe kadetkinje-Žabnik

Mlađi kadeti-ekipno: 1. Ljubešćica (Šantek Leon, Hrelec Nino, Barjaktarević Gabrijel)
Mlađe kadetkinje-ekipno: 2. Ljubešćica (matijašec janja, Štriga Ivona, Klopotan Jasmina)
Mlađi kadeti: Barjaktarević Gabrijel-1/4

15.03. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Samobor


Klinci:  2. Barjaktarević Rafael
Najmlađi kadeti: 3.Barjaktarević Gabrijel
Najmlađe kadetkinje:  2. Klopotan Jasmina

28.-29.03.  Masters turnir-Pula


Mlađi kadeti:  Šantek Leon-1/4, Hrelec Nino-1/4
Kadeti: Šantek Leon-1/4
Najmlađe kadetkinje: 3. Štriga Ivona 
Mlađe kadetkinje:
  2. Matijašec Janja, Štriga Ivona-1/4  



03.04. Kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske za kadete-Mihovljan

Kadeti: 1. Matijašec Damjan


11.04. Prvenstvo Hrvatske za veterane-Varaždin


Veterani 40-50 god: Henezi Dario-1/4, Štriga Dražen-grupa
Parovi: 3. Štriga Dražen, Križanec Božo,  Henezi Dario, Vrtar Franjo-1/8

12.04. Otvoreni turnir Zagrebačke županije-Samobor


Klinci:  2. Barjaktarević Rafael
Najmlađi kadeti: 4.Barjaktarević Gabrijel

18.-19.04. Prvenstvo Hrvatske za kadete - Osijek


Kadeti:  3. Šantek Leon, matijašec damjan - grupa
Parovi kadeti: Šantek Leon, Škoda Stjepan-1/4,  Matijašec Damjan, Golubić Kristijan-1/8

25.-26.04. Kvalifikacije za 1. hrvatsku ligu-istok - Ljubešćica

Seniori:  3. Ljubešćica (Štriga Karlo, Šantek Leon, Vesenjak Igor, Henezi Dario)

01.05.-03.05.  Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, juniore i juniorke-Dugo Selo 


Mlađi kadeti:  2.Šantek Leon,  Hrelec Nino-1/8
Mlađe kadetkinje:
  3. Štriga Ivona, Matijašec Janja-1/4  
Parovi mlađi kadeti: 3. Šantek Leon, Škoda Stjepan,  3. Hrelec Nino, Švaganović Luka
Parovi-mlađe kadetkinje: Štriga Ivona, Matijašec Janja -1/4
Mlađi kadeti-ekipno: 4. Ljubešćica (Šantek Leon, Hrelec Nino, Barjaktarević Gabrijel)
Mlađe kadetkinje-ekipno: 5. Ljubešćica (Štriga Ivona, Matijašec Janja, Klopotan Jasmina)

09.05. 2. pozivni najmlađih kadetkinja-Zagreb


Najmlađe kadetkinje: 2. Štriga Ivona


09.-10.05. TOP 12 kadeta-Zadar


Kadeti: 9.Šantek Leon


15. i 17.05. ZAGIPING- Zagreb



Najmlađi kadeti:
 Barjaktarević Gabrijel-1/32, Barjaktarević Rafael-kvalifikacije, Sakač David-kvalifikacije 

Kadeti:   Matijašec Damjan-1/32
Najmlađe kadetkinje: Štriga Ivona-1/4, Klopotan Jasmina-1/32
Mlađe kadetkinje:
   Matijašec Janja-1/16
Ekipno-najmlađe kadetkinje: 5. Hrvatska (Štriga Ivona, Papak Antonela) 
Ekipno-mlađe kadetkinje: 9. Hrvatska(Matijašec Janja, Brnić Lea)
Ekipno-juniori:  13. Ljubešćica-Starr (Matijašec Damjan, Kraljić Dario)


30.-31.05. TOP 12 mlađih kadetkinja-Ljubešćica

Mlađe kadetkinje: 5. Matijašec Janja , 7. Štriga Ivona



08.06.
 TOP 8 Zagrebačke županije-Velika Gorica


Klinci:  3. Barjaktarević Rafael
Najmlađi kadeti: 6.Barjaktarević Gabrijel
Najmlađe kadetkinje:  4. Klopotan Jasmina


26.07. 4. Otvoreno prvenstvo Malinske

Djevojčice: 2.Štriga Ivona
Dječaci: 1. Šantek Leon 
Seniori: 3. Štriga Dražen 


07.-15.08.  Eurotalents camp-Kiskunfelegyhaza (Mađarska) 

Mlađi kadeti:  1. Šantek Leon 


29.08.  Memorijal Žarko Dolinar-Varaždin

Veterani +40: 1. Henezi Dario
Veterani +60: 3. Hajdin Vlatko 
Parovi: 3.Hajdin Vlatko, Križanec Božo

30.08. VZ pong-Varaždin


Klinci:   Barjaktarević Rafael, Barjakterević Gabrijel-1/4
Veterani: Henezi Dario-1/4

28.-30.08. Mini eurochamps- Strasbourg (Francuska)

2003. god.:  49. Šantek Leon, 24.Matijašec Janja
2004. god. : 19.Štriga Ivona 

05.09.  Kup Krapine 


Veterani +60: 3. Hajdin Vlatko 
Parovi: 3.Hajdin Vlatko, Križanec Božo



05.-06.09. 
Trofej Reno Vinek – 1. otvoreni turnir HSTS-a – Opatija


Mlađi kadeti:  1.Šantek Leon
Kadeti: Šantek Leon-1/4
Mlađe kadetkinje:
  2.Štriga Ivona   3.Matijašec Janja
Kadetkinje: Štriga Ivona, Matijašec Janja-1/8


18.09.-20.09. Međunarodni reprezentativni ITTF turnir za kadete i juniore-Varaždin


Kadeti: Šantek Leon-grupa
Kadeti-parovi: Šantek Leon, Zovko Lovro-1/4
Kadeti ekipno: Hrvatska 1 (Šantek Leon, Zovko Lovro)-grupa

Kadetkinje: Štriga Ivona, Matijašec Janja-grupa
Kadetkinje-parovi: Štriga Ivona, Matijašec Janja-1. kolo
Kadetkinje-ekipno: Hrvatska 3 (Matijašec Janja, Štriga Ivona)-grupa


26.-27.09. Otvoreno prvenstvo Bjelovara


Najmlađi kadeti: Barjaktarević Rafael-1/8
Mlađi kadeti:  Barjaktarević Gabrijel-1/16
Kadeti: 3. Šantek Leon
Najmlađe kadetkinje: Klopotan Jasmina-1/4
Mlađe kadetkinje:
  2.Matijašec,  Janja 3.Štriga Ivona
Kadetkinje: 3. Štriga Ivona, Matijašec Janja-1/4


03.10. 
Memorijal Matija Gregić-Osijek


Kadeti: 3. Šantek Leon
Kadetkinje: Štriga Ivona, Matijašec Janja-1/4

04.-10.10.  Eurotalents camp finalni -Otočec (Slovenija) 

Mlađi kadeti:   3. Šantek Leon  (LEON ušao među 5 muških igrača u Europi  u programe Europske stolnoteniske federacije) 


24.-25.10.  Memorijal Saša Paar - Dugo Selo 


Najmlađi kadeti: Barjaktarević Rafael-1/16
Mlađi kadeti:  Barjaktarević Gabrijel-1/16
Kadeti: 3. Šantek Leon
Najmlađe kadetkinje: Klopotan Jasmina-1/8
Mlađe kadetkinje:
  3.Matijašec,  Janja 3.Štriga Ivona
Kadetkinje:  Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona - 1/8



13.-15.11.  Međunarodni turnir Memorijal Mirko Abramović-Varaždin  


Najmlađi kadeti: Barjaktarević Rafael-1/16, Sakač David-grupa
Mlađi kadeti:  1. Šantek Leon, Barjaktarević Gabrijel-1/32
Kadeti: Šantek Leon-1/32
Najmlađe kadetkinje: Klopotan Jasmina-1/8
Mlađe kadetkinje:
  1.Matijašec,  Janja  Štriga Ivona-1/4
Kadetkinje:  Matijašec Janja-1/8, Štriga Ivona - 1/16
Ekipno-najmlađe kadetkinje: 3. Ljubešćica-Zabok (Klopotan Jasmina, Fučkar)
Ekipno- mlađe kadetkinje: 2. Ljubešćica (Matijašec Janja , Štriga Ivona)
Ekipno-najmlađi kadeti: Ljubešćica-Zabok -1/4 (Barjaktarević Rafael, Kramarić)
Ekipno-mlađi kadeti: Ljubešćica, Zabok-grupa (Barjaktarević Gabrijel, Grabovečki)
Ekipno kadeti: 3. Ljubešćica, Starr (Šantek Leon, Škoda Stjepan)


20.-21.11.  Međunarodni turnir Memorijal Tova Stipančić-Zagreb  


Najmlađi kadeti: Barjaktarević Rafael-grupa
Mlađi kadeti:  3. Šantek Leon, Barjaktarević Gabrijel-grupa
Kadeti: Šantek Leon-1/4
Najmlađe kadetkinje: Klopotan Jasmina-1/8
Mlađe kadetkinje:
  2.Matijašec,  Janja  3.Štriga Ivona
Kadetkinje:  Štriga Ivona-1/8, Matijašec Janja-1/16

29.11.  Otvoreno prvenstvo Zaboka

Seniori: Igor Vesenjak-1/4
Veterani: 3. Štriga Dražen
Parovi:  3. Vesenjak Igor, Liber AnđelkoŠtriga Dražen , Križanec Božo-1/4

12. i 13.12.  TOP 12  kadeti -  Osijek

Kadeti: 2. Šantek Leon 


12. i 13.12.  TOP 12  kadetkinje -  Varaždin

Kadetkinje: 6. Matijašec Janja 



12.12.  1. pozivni turnir najmlađih kadetkinja - Zabok 

Najmlađe kadetkinje: 11. Jasmina Klopotan

19. i 20.12.  TOP 12  mlađih kadeta i mlađih kadetkinja -  Varaždin 

Mlađi kadeti: 4. Šantek Leon 

Mlađe kadetkinje: 4. Matijašec Janja