You are here:   Rezultati > Pojedinačno > 2016

2016-Rezultati

Minimiziraj

16.-17.01. Trofej Reno Vinek – 2. otvoreni turnir HSTS-a – Dugo Selo



Mlađi kadeti:  1.Šantek Leon
Kadeti: Šantek Leon-1/4
Mlađe kadetkinje:
  1. Matijašec Janja,  3. Štriga Ivona 
Kadetkinje: Matijašec Janja 1/8, Štriga Ivona - 1/8


30. i 31.01. Trofej Reno Vinek – 3. otvoreni turnir HSTS-a – Krapina


Mlađi kadeti: 1. Šantek Leon
Kadeti: Šantek Leon-1/4
Mlađe kadetkinje:
  2. Matijašec Janja,  3. Štriga Ivona 
Kadetkinje: Štriha Ivona -1/4, Matijašec Janja-1/8


03.-05.02.  Lajoš Molnar- Budimpešta 


Mlađi kadeti:  Šantek Leon-grupa
Kadeti: Šantek Leon-1/8



06. i 07.02. 
 Međunarodni turnir Đuro Dubenik-Dugo Selo 



Najmlađe kadetkinje:  Klopotan Jasmina-1/8
Mlađe kadetkinje:
  2. Matijašec Janja, 3. Štriga Ivona   
Kadetkinje: Matijašec Janja-1/8, štriga Ivona -1/8

28.02. Kup grada Križevaca

Veterani do 50:  2. Henezi Dario 


27.-28.02. Trofej Reno Vinek – 4. otvoreni turnir HSTS-a – Karlovac


Kadeti: Šantek Leon-1/4 
Mlađe kadetkinje:
  Štriga Ivona-1/4  Matijašec Janja-1/8
Kadetkinje: Štriga Ivona-1/8, Matijašec Janja-1/8


19.-20.03. Pojedinačno seniorsko prvenstvo Hrvatske-Varaždin 

Seniori: Šantek Leon-grupa,  Vesenjak Igor-grupa


25.-28.03.  Međunarodni turnir -Linz 

Mlađe kadetkinje:  
Štriga Ivona-1/4
Ekipno mlađe kadetkinje: 2. Hrvatska (Štriga Ivona, Arapović Hana, Lončarević Hana)


09.-10.04.  Masters turnir-Pula


Mlađi kadeti:  Šantek Leon- grupa
Kadeti: 1.Šantek Leon
Mlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja 2. Štriga Ivona 
Kadetkinje:
   Matijašec Janja 1/4, Štriga Ivona-1/4  



22.-24.04. Prvenstvo Hrvatske za kadete -Malinska


Kadeti:   Šantek Leon 1/4
Parovi kadeti: 2.Šantek Leon, Antolović Johanes 
Kadetkinje: Matijašec Janja-1/4, Štriga Ivona-grupa
Kadetkinje ekipno:  3. Ljubešćica (Matijašec Janja, Štriga Ivona, Klopotan Jasmina) 

30.04. Kup grada Rijeke - Rijeka 

Najmlađe kadetkinje: Klopotan Jasmina-1/4
Kadetkinje: 3.Matijašec Janja
Kadeti: 1. Šantek Leon 

06.05.-08.05.  Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, juniore i juniorke-Dugo Selo 


Mlađi kadeti:  1.Šantek Leon
Mlađe kadetkinje:
   Štriga Ivona-1/4, Matijašec Janja-1/8  
Parovi mlađi kadeti: 1. Šantek Leon, Vresk Noah 
Parovi-mlađe kadetkinje: 1. Štriga Ivona, Matijašec Janja 
Mlađe kadetkinje-ekipno: 2. Ljubešćica (Štriga Ivona, Matijašec Janja, Klopotan Jasmina)

14.-15.05. TOP 12 kadeta-Ljubešćica


Kadeti: 4.Šantek Leon


14.15.-05.  TOP 12 kadetkinja - Ljubešćica 

Kadetkinje: 
9. Matijašec Janja,  12. Štriga Ivona 


 20. i 22.05. ZAGIPING- Zagreb



Najmlađi kadeti:
 Toma Petar, Šantek Matej-kvalifikacije 
Mlađi kadeti: 3. Šantek Leon, Kopjar David, Toma Dino-grupa
Najmlađe kadetkinje:  Klopotan Jasmina-1/16
Mlađe kadetkinje:
   2.Matijašec Janja , Štriga Ivona-1/8
Ekipno-mlađe kadetkinje: 1. Ljubešćica(Matijašec Janja, Štriga Ivona)
Ekipno-mlađi kadeti:  3. Hrvatska (Šantek Leon, Vekić Leo)


30.-31.05. TOP 12 mlađih kadetkinja-Varaždin

Mlađe kadetkinje: 1. Matijašec Janja , 4. Štriga Ivona


08.-17.07. Europsko prvenstvo za kadete i juniore-Zagreb

Kadeti: Šantek Leon-2. kolo, utješno -3.kolo
Kadeti parovi: Šantek Leon, Borovnjak Filip-1. kolo
Mix: šantek Leon, Arapović Hana-1. kolo
Ekipno: 10. Hrvatska (Šantek Leon, Jakelić Jakov, Ban Ivor, Borovnjak Filip) 

31.07. 4. Otvoreno prvenstvo Malinske

Djevojke: 3.Štriga Ivona
Seniori: Štriga Dražen-1/4